Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Yeme-İçme

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Dolu dolu bir hayat yaşadım; sanırım benim gibi çok gezen bir aşçı yoktur. Hep gezip yeni yerler ve yeni yemekler bulmaya çalıştım; buldum da.Şu ya da bu sebeple 80’den fazla ülkeye gitmiş ve beş ülkede beşyıldızlı otellerde Mutfak Şefliği yapmış biriyim. Gittiğim her ülkede, o ülkeye ait yemekleri ..
99,99TL 121,99TL
Vergiler Hariç:99,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Birkaç yıl öncesine kadar geleneksel dergi, gazete ve haber başlıkları daha uzun ve daha iyi yaşama ile daha ince, daha genç olma adına bize şunu değil de bunu yapmamızı söylüyordu. Ancak günümüzde internet ortamında tıklanmayı sağlamak için sağlık alanındaki asılsız bilginin dolaşımı ve yayılımı ar..
111,99TL 135,99TL
Vergiler Hariç:111,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Çinli aşçılar yabancılara yenilmez görünen birçok malzemeyi nadir lezzette yemeklere çevirecek aşçılık becerilerine sahiptir. Çinli aşçılar aynı zamanda farklı malzemeleri birleştirerek lezzetli yemekler ortaya çıkarmada ustadır. Tariflerine çeşitli baharatlar ekler, kullandıkları çeşitli malzemeler..
148,99TL 180,99TL
Vergiler Hariç:148,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Meze, Ege ve Akdeniz mutfaginin vazgeçilmezlerinden… Yüzyillardir sofralarinin bas taci oldu, özenle hazirlanip süslendi, kimi zaman ara ögün kimi zaman da ana ögün olarak günü kurtardi! Yillarca restoran isletmeciligi yapmis Gülhan Kaya, Selanik göçmeni olan babaannesi Antik Sehriban’in mutfagindan..
158,99TL 192,99TL
Vergiler Hariç:158,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
“Yıllar boyunca, beslenmesini düzenlemekte kararlı ve istekli olan, ancak alternatif sağlıklı gıda bulmakta zorlanan tüm hastalarıma “Bade'nin Şekeri” sayfasını tavsiye ettim. Sevgili Sıla Baki Alkan, kendi kızı güzel Bade için hazırladığı şifa dolu tarifleri sosyal medya aracılığı ile paylaştı ve h..
158,99TL 192,99TL
Vergiler Hariç:158,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Kahvaltiliklar, Çorbalar, Yemekler, Börekler, Tatli ve Kekler basliklariyla toplam 96 tarif. Bosnaklar için yemek kültürü önemlidir.Büyük davetler düzenlemekten, piknik yapmaktan çok hoslanirlar. Bu pikniklere teferiç denir. Teferiç’de çesit çesit yemekler hazirlanip yapilir. Büyük davetler olmasa ..
170,99TL 207,99TL
Vergiler Hariç:170,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Mutfağın ve yemeğin kültürümüzde öyle derin ve mistik izleri var ki, bugün de hayatımızın en önemli anlarını kapsıyor. Doğumlarımızda, düğünlerimizde ve ölümlerimizde, “yemek” ve “mutfak” yüzyıllardan beri kutsal yerini koruyor. En büyük sevinçlerin ve ağır kederlerin paylaşımında hayatımızda yerini..
198,99TL 240,99TL
Vergiler Hariç:198,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ağzımızı saran tatlar, kapıdan taşan kokular, içeriden gelen kızartma sesi, en sevdiğimiz reçelin kâsede parıldayan rengi, çıtır çıtır bir börek, lezzetlerin iç içe geçtiği sofralar… Yemek, tüm duyulara birden hitap etmekle kalmıyor, insanları sofra başında birleştiriyor, hikâyeleri nesilden nesile ..
226,99TL 275,99TL
Vergiler Hariç:226,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ne hayatlar geçti Şehr-i İstanbul’dan; ne tatlar, ne sofralar, ne sohbetler, ne hayaller, ne hikâyeler… Hepsi artık özlem ve sevgiyle yâd edilen anılara dönüştüler. Ödüllü gastronomi ve kültür çalışmalarıyla tanıdığımız Meri Çevik Simyonidis, alanında ön plana çıkmış 32 kadınla söyleştiği İstanbul K..
229,99TL 278,99TL
Vergiler Hariç:229,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
“Çocukken sevdiğim şeylerden biri, pastel boya ile yumurtalara göz ve gözlük çizmekti. Yumurtalara çizdiğim gözlerin kendi gözlerim olduğunu düşünürdüm o zamanlar hep. Kırılırlarsa kör olacağımdan korkardım. Şimdilerde bazen buzdolabında bana bakan yumurtalarla göz göze geliyor, gülümsüyorum. Onlara..
237,99TL 288,99TL
Vergiler Hariç:237,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ürün Adı: Yemek SavaşlarıÜrün Markası: Lisinya..
257,99TL 312,99TL
Vergiler Hariç:257,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
“Meri Çevik Simyonidis bu arastirmasiyla toplumsal bellekten yola çikarak ve yasayan tarihin izini sürerek büyük bir boslugu dolduruyor. Istanbul’un ruhunu anlamak isteyen herkesin mutlaka basvurmasi gereken bir kitap.” Mario Levi Istanbul kültür hayati ve hafizalarda kalan Rum tatlari… ° Tarabya’ni..
262,99TL 318,99TL
Vergiler Hariç:262,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 40 (4 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.