Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Sıkça Sorulan Sorular

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunan Lisinya.com olarak, müşterilerimizin sıkça sorduğu soruları cevaplamak için bu bölümü oluşturduk. Dropshipping iş modeliyle ilgili merak ettikleriniz için aşağıdaki sıkça sorulan sorulara göz atabilirsiniz. Xml Bayilik hizmetimiz ile Eğer sorularınızın cevabını bulamazsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Profesyonel müşteri destek ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Dropshipping, bir ürünü stoklamadan satmanızı sağlayan bir iş modelidir. Sipariş aldığınızda, ürünü doğrudan tedarikçiden satın alırsınız ve müşteriye gönderilmesini sağlarsınız. Bu, envanter yönetimi ve depolama sorunlarını ortadan kaldırarak işletme maliyetlerini azaltır.

Lisinya dropshipping işlemlerini kolaylaştıran bir platformdur. Normal üyelik bölümünden kayıt ol butonuna tıklayıp kayıt olduktan sonra, Lisinya XML Bayilik Hizmetini satın alıp, whatsapp destek hattımıza kayıt olduğunuz mail adresinizi ve entegrasyon firma adı, entegrasyon firmanızın sabit ip adresini iletiyorsunuz. Erişiminizi aktif hale getiriyoruz.

Evet, Lisinya.com olarak müşterilerimizin her türlü sorunuyla ilgilenmek için profesyonel bir müşteri destek ekibimiz bulunmaktadır. Sorularınızı ve sorunlarınızı 09:00-18:00 saatleri arasında iletebilirsiniz. Mesai saatleri dışında da elimizden geldiğince yardımcı olmaktayız.

Size sipariş gelir gelmez Lisinya.com websitemizden geciktirmeden sipariş geçerseniz ürünleriniz gecikmeye düşmeyecektir. Resmi olarak 2-3 iş günü içerisinde kargolama yapmaktayız. Not: Genellikle ertesi iş günü kargoluyoruz. Sabah verilen siparişler öğleden sonra kargolanmaktadır.


Hayır. Sitedeki fiyatlar müşteri alış fiyatlarıdır. Xml bayilik satın alıp, whatsapp destek hattımıza yazdıktan sonra Bayilik tanımlaması yapılmaktadır. Bayiliğiniz tanımlandıktan sonra %10 indirimli olarak alışveriş yapabilirsiniz.


Evet. Sitedeki fiyatlarımıza ve XML'deki fiyat alanında gözüken tek fiyat bölümü yani <price> alanı KDV DAHİL Fiyat alanıdır.

Evet. Kendi markanız ile satış yapabilirsiniz. Xml linkimizdeki <brand> alanında yazan Lisinya bölümü yerine kendi marka adınızı yazabilirsiniz. 

Evet. Dilediğiniz fiyata satış yapabilirsiniz. Ürünlerimizi kargolarken fatura koymadığımız için müşterinize siz fatura keseceğiniz için bizim açımızdan herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Not: Genellikle günlük satış yapan bayilerimiz kategori komisyonu dahil %50-60 bandında satış yapmaktadır. Siz %200, %300 gibi kâr marjı ile satmaya çalışırsanız daha az siparişiniz gelebilir.

XML Linkimizde 27.1.2024 Tarihi itibariyle aktif ürün sayımız 84.137'dir. Xml linkimizde sadece stoğu 1'den fazla ürünler bulunmaktadır. Stok 0 Ürünler gösterilmemektedir. Entegrasyon firmanıza özellikle bunu belirtmeniz gerekmektedir. İdeal XML Güncelleme saati 12 saatte 1 kez veya 24 saatte 1 kez olmalıdır. Saat başı xml güncelleyen bayilerimiz bir güncelleme bitmeden diğerine geçeceği için büyük problemler yaşamaktadır.

XML Bayilik Satın alıp, Üyeliğiniz bayiliğe çevrildikten sonra Havale yöntemi ile veya Bakiye satın al ürününü sipariş ederek bakiye yükleyebilirsiniz. Böylelikle Satış yaptığınızda sistemizden sipariş verirken bakiyenizden otomatik olarak düşer ve daha hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. 

Instagram,dolap veya kendi websitesinden satış yapan bayilerimiz için kargo ödemesi yaparak sipariş verebilirler. 

1 - 5   DESİ 104.76 TL

6 - 10 DESİ 125.88 TL

11- 15 DESİ 143.46 TL

16- 20 DESİ 171.27 TL

Bu tarz durumlarda iptal olduğunu görür görmez bize bildirin. Biz ürünü kargoya versek bile trendyol,hepsiburada tarafında barkod geçersiz olduğu için kargocu barkodu okutunca hata ekranı ile karşılaşır ve gönderilemez. İptal olduktan 1-2 hafta sonra söylemediğiniz sürece bir problem olmamaktadır. İptal olan ürünü biran önce bize söylemeniz gerekmektedir. Bizde kargodan ürünü talep etmekteyiz. Akabinde ürün bize ulaştıktan sonra hesabınıza bakiye olarak tanımlama yapıyoruz. Sonraki alışverişinizde sistem otomatik olarak tutarı düşüp sipariş geçebilirsiniz.


Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.