Dropshipping Hizmetinde Kargolama İşleyişi


Bayilerimizin en çok sıkıntı çektikleri nokta kargolama süreçleridir. Sizleri çok iyi derecede anlıyoruz ve kargolama sürelerinizin en kısa zamanda kargo takip numarasının giriş yapılması gerektiğinin farkındayız. Bu sebepten dolayı 15:00'dan önce gelen siparişlerinizi aynı gün, 15:00'dan sonra gelen siparişlerinizi ise sonraki iş gününde kargoya teslim etmekteyiz. Böylelikle herhangi bir sorun sıkıntı yaşamıyor olacaksınız.XML Tedariği


XML Linkine erişmek için bizlere Whatsapp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. Bayilerimize özel EKSTRA %10 iskontolu fiyatlarımız bulunmaktadır. Websitemizden normal üyelik oluşturduktan sonra bizlere Whatsapp hattımıza ileteceğiniz mail adresinizi ÖZELLİKLE yazmanız gerekmektedir. Üyeliğinize özel BAYİLİK TANIMLAMASI yapılacaktır. Bayilik tanımlamanızdan sonra XML LİNKİ Tarafınıza gönderilecektir.

Sağlıklı günler dileriz.

Ücretsiz Dropshipping

Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen dropshipping, stok tutmak yerine, gelen siparişleri lisinya.com 'a  yönlendirerek, ürünleri lisinya.com 'un deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir.

Sizde internetten para kazanmak isterseniz dropshipping iş modelimizi uygulayabilirsiniz. Siparişleriniz geldiğinde web sitemizden ürünlerimizi alabilir, müşterilerinize özel sticker, hediye paketi vs. gibi özel jestler yapabilirsiniz.

Dropshipping Firmaları

Türkiye dropshipping firmaları arasında yer alan Lisinya, kaliteli hizmet var müşteri memnuniyeti olarakta sizlere ve sizlerin müşterilerine büyük değer vermektedir. Düşük sermayeler ile işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarette dropshipping yeni başlayan girişimciler için çokca tercih edilmektedir. 

Kullanım şekli olarak, stok tutmayan yeni e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde sergiler ve son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar. Böylece depo’da stok tutulmayan ürünlerde satışa sunulmuş olur ve gönderimi lisinya.com ’un deposu üzerinden sağlanır.
Dropshipping Bayileri

Bayilerimizin en çok dikkat etmesi gereken kural teslimat ve fatura ekranıdır. Bayilerimizden ricamız teslimat adresi sizin müşterinizin adresi, fatura adresi ise sizin ad-soyad ve adres bilginizdir. Lütfen buna dikkat ederseniz herhangi bir aksaklık yaşanmayacaktır. E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.