Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Yöntem

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Düsündügünüz her seyin, yasayacaginiz her seyin belirleyicisi oldugunu hiç düsündünüz mü?Louise Hay "Düsünce Gücüyle Tedavi" adi altinda kaleme aldigi kitabinda bu düsünceden yola çikarak yepyeni bir dünyanin kapilarini açiyor. Bu öyle bir dünya ki sevginin ve özgüvenin temelleri üzerine kurulu. Ve ..
174,99TL 211,99TL
Vergiler Hariç:174,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Istiyorsaniz, bu kitap size, beden dilini çok daha etkili kullanmayi ve anlayip yorumlamayi ögretecek, söylediklerinizin, yaptiklarinizin gücünü ve etkisini artirmaniz, karsinizdakilerin neler gizledigini fark edebilmeniz için son derece degerli ipuçlari verecektir. Ürün Adı: Bedenin DiliÜrün Markas..
244,99TL 297,99TL
Vergiler Hariç:244,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Sema Terapi Klinisyenin Rehberi; Sema Terapi, Grup Sema Terapi, veya her ikisinin yapilandirilmis ve uygun maliyetli bilesimini uygulamak isteyen psikoterapistler için tam bir klinik kaynak. Grup Sema Terapi’nin yaraticilari olmak üzere, alanda dünyada öncü olan isimler tarafindan yazilmis bu kitap ..
295,99TL 358,99TL
Vergiler Hariç:295,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Bu alanda tartismasiz klasik kabul edilen elinizdeki kitapta aile terapisi sadece tarihsel arka plani ve dayandigi kuramlarla degil, özellikle klinik uygulamlara yapilan vurguyla bütün yönleriyle inceleniyor. En yeni terapi modelleri güncel tanimlamalariyla veriliyor, temel klinik uygulamalar genis ..
524,99TL 637,99TL
Vergiler Hariç:524,99TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.