Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Türk Klasikleri

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Cibran’ın en sevilen yapıtı Ermiş’in devamı olan Ermişin Bahçesi, yazarın ölümünden sonra, 1933’te yayımlandı. Ermiş’in sonunda on iki yılını geçirdiği Orphalese kentinden ayrılarak denize açılan El Mustafa, doğduğu adaya, annesiyle babasının ebedi uykularına daldıkları bahçeye döner. Uzun bir ara..
52,99TL 63,99TL
Vergiler Hariç:52,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
‘Her şey 1886’da başlamıştı. Bir eczacı olan Dr. John Pemberton ne kadar büyük bir keşif yaptığının farkında olmadan dünyanın en popüler içeceğinin formülünü bulmuş ancak ilk yıl, bardağı sadece 5 cent olmasına rağmen sadece 9 bardak satabilmişti… Oysa dünyanın belki de en ikonik, en bilinen içeceği..
57,99TL 69,99TL
Vergiler Hariç:57,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Stefan Zweig, 1881'de Viyana'da dünyaya geldi. Avrupa' da iyi bir eğitim gördü. 1. Dünya Savaşı sırasında İsviçre'de ikamet etti. Savaş sonrasında ilk evliliğini Frederike von Winternit' le yaptı. 1934'de Nazi baskısı nedeniyle ülkesini terk etti. 1939' da ikinci evliliğini Lotte Altman'la yaptı. So..
69,99TL 83,99TL
Vergiler Hariç:69,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Sözlü kültürümüzün en önemli miraslarindan biri olan Dede Korkut hikayelerini bir masal gibi yasatmaktan çikarip kitap bütünlügünde sunan bu eser, Dede Korkut kimliginde Türk tarihinin yasayan unsurlarini yeniden hatirlatiyor. Ürün Adı: Dede Korkut HikayeleriÜrün Markası: Lisinya..
73,99TL 88,99TL
Vergiler Hariç:73,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ürün Adı: Zehra (Sadeleştirilmiş Metin)Ürün Markası: Lisinya..
74,99TL 90,99TL
Vergiler Hariç:74,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Yazili Türk edebiyatinin ilk döneminden günümüze ulasabilmis az sayida eserden biri olan Atebetü’l-Hakayik, Hakaniye lehçesi de denilen Karahanli dönemi Türkçesinin nadir örneklerindendir ve Türk edebiyati tarihinde ayri bir öneme sahiptir. Uygur Türkçesi ve aruz ölçüsüyle yazilmis olan Atebetü’l-Ha..
76,99TL 92,99TL
Vergiler Hariç:76,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Hiç düsünmeden" rüyasini gördügü hayati yasamaya baslayan ve gezip gördügü yerlerle ilgili kaleme aldigi notlariyla bugüne on bîr ciltlik dev bir "Seyahatname" birakan Evliya Çelebi, en eski ve en önemli sey y ahim izdir. O'nun, Yemen'den Kirim'a, Rumeli'den Iran içlerine kadar bütün Türk corafyasmi..
76,99TL 93,99TL
Vergiler Hariç:76,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
"Benden önce buraya hizmetçi aldiniz mi?" "Evet, bir iki tane geldi, gitti. Pek terbiyesiz kadinlardi. Biz insandan pek o kadar is istemeyiz. Bu evin bir adeti vardir. Her gördügünü bilmeye çalis-mamali, her isittigini merak etmemeli." Birkaç kere yutkunduktan sonra dedim ki: "Peki kalfacigim, ama b..
76,99TL 93,99TL
Vergiler Hariç:76,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
- Emeti Hanimcigim, bu kizlar böyle fikir fikir ne konusuyorlar? - A, ilahi evladim ne konusacaklar? Söylestikleri ya asktir ya koca! Kiyametler kopsa onlar baska sey düsünmezler. Onlar öyle kuyrukludan falan korkacak tiplerden degil. Geçen günü Mebrure'yi isittin mi? Ah, kuyruklu gelse de kuyrugunu..
76,99TL 93,99TL
Vergiler Hariç:76,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Mürebbiye, aynada çiplak pazilarini, tüm endamini görüp de kendine asik olan peri kizi gibi uzun bir tutkunlukla seyretti. Omuzlarindan asagi beline dogru çözüp salivermis oldugu kumral saçlari içinden basini gücenmisçesine birkaç kez salladi. Galiba o güzel çehre bu latif endamina kaderinin gösterm..
76,99TL 93,99TL
Vergiler Hariç:76,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Korkut –Ata adiyla da taninan Dede Korkut, sölentilere göre Oguzlarin Bayat Boyu’ndan Kara Hoca’nin ogludur. Onun, IX. VE XI. Yüzyillar arasinda Türkistan’ da Sir- Derya Nehri’nin Aral Gölüne döküldügü yerde dogdugu, Türklerden büyük saygi gördügü, bölgelerinde hüküm süren Türk hakanlarina akil hoca..
77,99TL 94,99TL
Vergiler Hariç:77,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Gerçekçi bir dille yazilmis olan Intibah, asiri korumaci bir aile tarafindan yetistirilen bir delikanlinin yasamin zorluklariyla basa çikamamasi ve gerçek dünyaya uyum saglayamamasini konu alir.Roman akici bir anlatima sahiptir. Yasanan olaylar karsisinda sogukkanliligini koruyamayan, pek düsünmeden..
78,99TL 95,99TL
Vergiler Hariç:78,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 56 (5 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.