Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Uygulamalı Bilimler-Mühendislik

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Yaşamımızın vazgeçilmezi haline gelen dijital teknolojiler bireylerin ve toplumların içinde bulunduğu sosyal ilişkilerin işleyişine ilişkin dev bir veri yığını oluşturuyor. Karmaşık veri yığının içinden çıkılarak analiz edilmesi, sosyal ilişkiler ağının doğasına odaklanmamızı sağlıyor. Analizler ins..
205,99TL 249,99TL
Vergiler Hariç:205,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Gıda ve yer arasında anlamlı bir bağ oluşturulabilir mi? ABD’de yenilen her gıda, çiftlikten sofraya varıncaya kadar ortalama 2.500 kilometreye yakın, dolambaçlı bir yolculuktan geçiyor. Bu yolculuk da yenilen şeyin nereden geldiği, hangi yolları izlediği sorusunu meydana getiriyor. Yeni mutfak devr..
216,99TL 262,99TL
Vergiler Hariç:216,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Tu¨rkiye’de tasarım tarihi, özelikle de mobilya ve içmimarlık tarihinin izlerinin bilinmesi amacıyla dönem tasarımcılarının ve yapıtlarının günümüze taşınması büyük önem taşıyor. Ülkemizde mobilya ve içmimarlık tarihine yönelik çalışmalar yok denecek kadar az bulunurken, İzmir Ekonomi Üniversitesi, ..
257,99TL 312,99TL
Vergiler Hariç:257,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Tu¨rkiye’de tasarım, özelikle de mobilya ve içmimarlık tarihinin izlerinin bilinmesi amacıyla dönem tasarımcılarının ve yapıtlarının günümüze taşınması büyük önem taşıyor.Türkiye tasarım, mobilya ve içmimarlık alanında çok değerli katkıları bulunan İçmimar Fikret Tan ve yarattığı ekol kayıtlardaki y..
288,99TL 349,99TL
Vergiler Hariç:288,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Yapay zekâ, insanlığa Altın Çağın kapılarını açma veya uğruna çalıştığımız her şeyi yok etme potansiyeline sahip. Her birimiz, seçtiğimiz doğrultudan sorumluyuz.“Makine öğreniminde bir atılım, 10 Microsoft’a bedeldir.”– Bill Gates “Tanrı’ya güveniriz. Diğer herkes veri sağlamalıdır.” William Edwards..
315,99TL 383,99TL
Vergiler Hariç:315,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Bu kitap; üniversitelerimizin çesitli fakülte ve bazi yüksekokullarinda okutulan Genel Kimya dersi için hazirlanmis bir kaynaktir. Fakülte ve yüksekokul ögrencilerinin yaninda; ortaögretim kimya ögretmenleri ve ögrencilerine de yararli olacagini düsünüyoruz. Kitabin içeriginin olusumunda, yillarca G..
425,99TL 517,99TL
Vergiler Hariç:425,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
*Temel kavramlar*Temel Denklemler*Sınır Tabakası*Potansiyel Akım*Türbülans*Difüzyon Ve Dispersiyon*Dalga Mekaniği*Hidrolik Sistemlerin Modellenmesi*Birinci Mertebe Diferansiyel Denklemler Ve Sonlu Farklar Yaklaşımı İle Çözüm*İkinci Mertebe Kısmi Türevli Diferansiyel Denklemler Ve Sonlu Farklar Çözüm..
532,99TL 647,99TL
Vergiler Hariç:532,99TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.