Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Turizm-Gezi

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Geçmisini iyi bilki gelecege saglam basasın. Nereden geldigini unutma ki nereye gidecegini unutmayasın.Seyh EdebaliBirçok medeniyete ev sahipligi yapan Türkiye toprakları bunun mükafatını en güzel sekilde almasını bilmistir. Roma, Bizans, Selçuklu, Osmanlı ve daha adını saymadıgımız nice medeniyet, ..
68,99TL 83,99TL
Vergiler Hariç:68,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Bağcılar, İstanbul’un en genç ilçelerinden biri... Buna rağmen tüm sosyal ve alt yapı imkânlarıyla doya doya yaşanacak bir ilçe. Türkiye'nin 51 ilinden daha kalabalık olan Bağcılar'ın ilginç bir geçmişi var. 744.351 insana ev sahipliği yapan bu ilçe, inanılması zor, ama 1935'te 1.833 kişinin yaşadığ..
76,99TL 93,99TL
Vergiler Hariç:76,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Tarihî dokusu yüksek eski binaları ile öne çıkan Beykoz, sakinlerine eşsiz manzaralar içinde yaşama imkânı sunuyor. Sakinlerine izole bir hayat vadeden Beykoz, İstanbul’un kalabalığından ve hareketli yapısından uzakta yaşamak isteyenler için ideal bir adres.Tarih boyunca farklı medeniyetlere ev sahi..
76,99TL 93,99TL
Vergiler Hariç:76,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Beyoğlu için İstanbul’un kalbinin attığı yer derler…Gerçekten de kültürün, sanatın ve de eğlencenin merkezidir Beyoğlu. Başka hiçbir ilçede bu havayı asla soluyamazsınız. Sayısız kültüre tanıklık eden semt hikâyelere konu olan tarihî binaları ile sizi geçmişte derin bir yolculuğa çıkarır.İşte biz de..
76,99TL 93,99TL
Vergiler Hariç:76,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Fatih; başlı başına “İstanbul” denebilecek bir ilçe. Tarihi Yarımada’nın tamamını kaplayan Fatih, adını 1453 yılında İstanbul’u fetheden Osmanlı hükümdarı Fatih Sultan Mehmed’den alıyor.Günümüze kadar ulaşabilen ahşap evleri, cami ve medreseleri ve çeşmeleri ile Osmanlı-Türk hayat tarzının ve mimari..
76,99TL 93,99TL
Vergiler Hariç:76,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
On dokuzuncu yüzyılın sonlarına doğru küçük bir köyden ibaret olan Ümraniye bugün İstanbul’un en kalabalık ilçelerinin başında geliyor.Ümraniye’nin gelişimi aslında İstanbul’un gelişiminden farklı değildi. Büyümenin ana sebebi göçlerdi. Osmanlı döneminde Çamlıca’nın kuzey ve doğusunda kalan bir kısı..
76,99TL 93,99TL
Vergiler Hariç:76,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
İstanbul’un incisi Üsküdar’ı öğrenmek istiyorsanız, bu ilçeyi karış karış ve de yaya gezmelisiniz. Önce kendinize, mütevazı bir şekilde hazırlanmış olan elinizdeki eserle bir gezi planı çizmenizi tavsiye ediyoruz. İnanın, Üsküdar'ın çoğu yerlisi bile buranın gizli hazinelerini tam olarak keşfedebilm..
76,99TL 93,99TL
Vergiler Hariç:76,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
İnsanlığın yaptığı en büyük hata, daima görünende aradığı güzelliktir! Belki de bu yüzdendir şehirlerin insan gölgelerini hapsettikleri o büyük kuyunun sırrı… Değil mi ki birçok şehir, kendi içinde gelecek sınavını, döşünde barınan insan ile birlikte kaybeder. Ve değil mi ki birçok şehir de bağrına ..
131,99TL 159,99TL
Vergiler Hariç:131,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
“Her şey 19 Aralık günü G-Force Adventure WhatsApp grubuna attığım bir mesajla başladı:‘Atlantik’i geçmek isteyen var mı?’Covid salgını devam ediyordu. Aşılarımızı olmuştuk ama çok da sıkılmıştık. Bu arada ben semptomsuz Covid olmuştum. Artık normal hayata dönmeliydik.Aslında aklımda, Karayipler’e g..
197,99TL 239,99TL
Vergiler Hariç:197,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Paris’teki insan çeşitliliğini incelemek çok zevkli. İçlerinde öyle ilginç görünüşlü olanları var ki karşılarına geçip uzun uzun seyretsem hiç sıkılmam. Görünmez olmayı en çok böyle zamanlarda istiyorum işte. İnsanların hayatlarını merak ettiğimden ya da sırlarını ortaya çıkarmak için değil de bu ka..
201,99TL 244,99TL
Vergiler Hariç:201,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Öksüz: “Tiyatroyu methederdiniz. Hakikat methe seza imiş. Çünkü eğlenilecek ve hem oyunundan mevzuundan insan istifade edebilecek.”Jocetyn: “Evet efendim… Tiyatronun icadı asıl bu maksada mebnidir. Tiyatrolar istifade ve tahsil-i edep için icat olunmuş bir eğlence mahallidir. Fakat bu istifade aktri..
213,99TL 258,99TL
Vergiler Hariç:213,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Günümüz iş Dünyayı gezerek deneyimlemek büyüleyici… Ancak bunun maddi boyutu, gezgin olmak isteyen birçok insanın gözünü korkutabilir. Kulağa klişe gibi gelse de her şey para değil; küçük bütçelerle büyük keşiflerde bulunmak da mümkün. Yola çıkmak için bir sırt çantası yeter!Bu kitap, Italo Calvino’..
222,99TL 270,99TL
Vergiler Hariç:222,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.