Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Teknoloji-Teknik Kitaplar

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Çocuklar İçin Kodlama -Bilişim Teknolojileri Etkinlikleri 1Sevgili öğretmenler ve ebeveynler,Teknolojinin esiri olmayan ama onu etkin kullanan çocuklar yetiştirmek sizler için de önemliyse, elinizde tuttuğunuz bu kitap tam size göre.Teknolojik cihazları ve basit haliyle kullanımlarını kapsayan birço..
133,99TL 161,99TL
Vergiler Hariç:133,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Çocuklar İçin Kodlama -Bilişim Teknolojileri Etkinlikleri 2Sevgili öğretmenler ve ebeveynler,Teknolojinin esiri olmayan ama onu etkin kullanan çocuklar yetiştirmek sizler için de önemliyse, elinizde tuttuğunuz bu kitap tam size göre.Teknolojik cihazları ve basit haliyle kullanımlarını kapsayan birço..
133,99TL 161,99TL
Vergiler Hariç:133,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Teknoloji, veri ve içgörüler, halkla ilişkiler ve kurumsal iletişim işlevini sonsuza dek değiştirdi. Söz konusu değişikliğe uyum sağlayamamak ise yetersizlikten çok bir isteksizlik meselesi haline geldi.Artık teknoloji, veri ve içgörüler daha anlamlı hedefler oluşturulmasına ve performans değerlendi..
135,99TL 164,99TL
Vergiler Hariç:135,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ürün Adı: Kıyamet Öncesi Alem Bilgisi - Dijital VirüsÜrün Markası: Lisinya..
167,99TL 203,99TL
Vergiler Hariç:167,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Diğer hayvanların güçlü kasları ve pençeleri var, bizimse daha akıllı beyinlerimiz. Genel zekâ bakımından sahip olduğumuz mütevazı üstünlük sayesinde dil, teknoloji ve karmaşık bir toplumsal örgütlenme geliştirmeyi başardık. Bu üstünlük, her kuşağın öncekilerin başarılarına yenilerini eklemesiyle za..
185,99TL 225,99TL
Vergiler Hariç:185,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
minecraft ikinci çizgi romanıylahız kesmeden devam ediyor... Çetenin bir okyanus anıtına doğru son maceralarını planladıklarıSonsuzDiyar’a tekrar hoş geldiniz! Ancak büyük maceraları hem oyundaki hem de gerçek hayattaki zorbalar tarafından sekteye uğratılınca Evan, Tyler, Tobi, Candace ve Grace tekr..
210,99TL 256,99TL
Vergiler Hariç:210,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ve önem arz eden yapılara entegre olması, güvenlik faktörünü ön plana çıkarmıştır. Evrensel bir konu olan güvenlik yaklaşımı, kurumlar bünyesinde düşünüldüğünde yaka rengi fark etmeksizin çalışan her kesimin bu konu üzerine sorumluluk sahibi olması gereken bir ol..
218,99TL 265,99TL
Vergiler Hariç:218,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Tecrübeli, yetenekli bir teknoloji yazarından blok zinciri teknolojisi ve bu teknolojinin dünyayı nasıl değiştireceğine dair rahat okunan bir rehber kitapBlok zinciri nedir? Teknoloji uzmanlarından iş dünyası patronlarına ve filantroplara kadar herkes bunun, en az İnternet’in keşfinde olduğu kadar t..
224,99TL 273,99TL
Vergiler Hariç:224,99TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.