Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Sağlık Gereçleri

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Horlama Önleyici Burun Aparatı - Kafesli ne fayda sağlıyor ? Horlama önleyici aparatın burundaki tıkanıklığın şekline ve de yoğunluğuna bağlı olarak %50 ye kadar fazla hava akışını sağladığı klinik raporlarla ispatlanmıştır. Ne zamanlar takmalıyım? Horlama önleyici aparatı burundan..
34,99TL 42,99TL
Vergiler Hariç:29,16TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Kulak Tıkacı Sessiz ortamda uyumayı sevenlere kulak tıkacı!   Uykusu en ufak sesle bölünenler, sesli ortamlarda çalışamayanlar kulaklarınızı tıkayıp olduğunuz ortamdan izole olacaksınız. Sünger yapısıyla kulağınızın şeklini alacak ve sizi rahatsız etmeyecek olan kulak tıkacıyla rahat bir uy..
35,99TL 43,99TL
Vergiler Hariç:29,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu   Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu !   7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir.   ..
36,99TL 44,99TL
Vergiler Hariç:30,83TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Haftalık İlaç Saklama Kutusu Her gün ilaç içmek zorunda olanlar ilaçlarınızı gün gün bir kutuda saklayın. İlacı içip içmediğinizi kontrol etmenizi de sağlayacak olan kutuyu yanınızda taşıması da oldukça kolay! - Her gün ilaç içmesi gerekenler ilaçlarınızı düzenli bir şekilde almak istiyor ama alam..
49,99TL 60,99TL
Vergiler Hariç:41,66TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu   Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmı..
58,99TL 71,99TL
Vergiler Hariç:49,16TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
4 Bölmeli Günlük İlaç Saklama Kutusu Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu !4 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir.4 Öğün Gü..
65,99TL 79,99TL
Vergiler Hariç:54,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf Tüm Sağlık çalışanları tarafından en çok kullanılan laboratuvar gözlüğüdür. Şeffaf Renklidir. Paket İçeriği: 1 adet Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf Önemli Not : Stok durumuna göre farklı renk gönderimi yapılabilmektedir.Ürün Markası: Lisinya..
65,99TL 78,99TL
Vergiler Hariç:54,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Masaj Özellikli  Ahşap Sırt Kaşıma Aleti   Sırtınızı Kaşımakta Zorlanıyorsanız, Kafanızı Takmayın Sırt Kaşıma Aleti ile Bu Çok Kolay!   Masaj Tekerlekleri Sayesinde , Kendinize Bölgesel Masaj da Yapabilirsiniz   Tamamen Ahşap  ve Sağlıklıdır   Paket İçeriği..
66,99TL 80,99TL
Vergiler Hariç:55,83TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Horlama Burun Aparatı - 1 ÇiftNe zamanlar takmalıyım? Horlama önleyici aparatı burundan nefes alma zorluğu yaşadığınız her an takabilirsiniz. Ancak takıldıktan sonraki görüntü günlük yaşantınızla uymayacağı için genellikle evde çalışırken, yatarken kullanımı tercih edilmektedir. Kimler Ku..
67,99TL 82,99TL
Vergiler Hariç:56,66TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf Ayarlanır İş güvenlik Gözlüğü CE Sertifikalı Tüm Sağlık çalışanları tarafından en çok kullanılan laboratuvar gözlüğüdür. EN166 STANDARDI. F DARBE DİRENCİ S:arttırılmış direnç (22mm ball at-45m/s) F : düşük enerji direnci (6mm ball at 45m/s) renkli renk derec..
68,99TL 82,99TL
Vergiler Hariç:57,49TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Silikon Havuz Bonesi Asorti  tasarımı ile kafanıza tam oturur  soft ve yumuşaktır, rahatsız etmez Yıkanabilir ve tekrar tekrar kullanılabilir. Stok Durumuna Göre karışık renklerde gönderilir Elastik dizayna sahiptir Yumuşak doku kulak sayesinde acıtmaz Ölçü : 19 cm x 21 cm Paket İ..
69,99TL 84,99TL
Vergiler Hariç:58,33TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Deniz Makarnası Renkli 6x150 Cm Polietilen köpük malzemeden üretilmiştir.Yüzme eğitiminde yardımcı ekipmandır. Suda batmayı engellemesi için kullanılır.Su oyunları ve suda jimnastikte kullanılabilir. Çap: 6cm Uzunluğu: 150 cm Renk mavi, mor, sarı, pembe, mavi renklerdedir.Makarna/Köpük Sosis h..
72,99TL 88,99TL
Vergiler Hariç:60,83TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 42 (4 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.