Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Lisinya Bayi Blog

05 Ara Dropshipping Bayilik
admin 0 489
Dropshipping Nedir?Dropshipping, bir e-ticaret iş modelidir. Bu modelde, bir online mağaza sahibi olarak, ürünleri stoklamak veya depolamak yerine, tedarikçilerle işbirliği yaparak, müşteri siparişlerini doğrudan onlara iletiyorsunuz. Yani, müşteri bir ürün sipariş ettiğinde, tedarikçiye sipariş ulaşır ve tedarikçi, ürünü doğrudan müşteriye gönderi..
08 Haz Jet Teknoloji Sistemine Lisinya XML'i Nasıl Yüklenir?
admin 0 2097
Jet Teknoloji Sistemine Lisinya XML'i Nasıl Yüklenir?Değerli Bayilerimiz,Jet Teknolojiden hazır sistem satın alanlar için bu blog yazımızı oluşturduk. XML Yüklemesinde import işlemlerinin nasıl yapılacağını bilmeyen bayilerimiz aşağıdaki görseldeki eşleştirme yaparak varyantlı ürünler dahil olarak üzere tüm ürünülerimizi sorunsuz yükleyebilirsiniz...
09 Mar Dropshipping Yaparken XML ve Kategori Güncellemenin Önemi
admin 0 610
Dropshipping yapmak, online bir iş kurmanın popüler bir yoludur. Ancak, işinizi başarılı bir şekilde yönetmek için doğru araçlara sahip olmanız gerekir. XML ve kategori güncellemesi, bu araçlardan bazılarıdır. Bu makalede, dropshipping yaparken XML ve kategori güncellemenin önemini ve nasıl yapılacağını öğreneceksiniz.Dropshipping Yaparken XML ve K..
21 Şub XML Bayilik Nedir? XML Bayilik Ne İşe Yarar?
admin 0 673
XML (Extensible Markup Language) son yılların popüler veri değişim formatıdır. Özellikle web servisleri, mobil uygulamalar ve bütünleşik sistemlerde sıkça kullanılır. XML bayilik, bu veri değişim formatına yönelik hizmetler sunan bir iş ortaklığıdır. Bu yazıda XML bayilik nedir, ne işe yarar ve XML bayilik hakkında merak edilenler detaylı olarak el..
20 Şub Dropshipping Nedir? Dropshipping Nasıl Yapabilirim?
admin 0 651
E-ticaret, internetin gelişmesiyle birlikte büyük bir ivme kazandı ve hızla gelişmeye devam ediyor. Bu alanda faaliyet göstermek isteyen girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği yöntemlerden biri de dropshipping. Dropshipping nedir, nasıl yapılır ve ne kadar kazanç sağlanabilir? Tüm bu soruların cevaplarını bu makalede bulabilirsiniz.Dropshipping, ürü..
25 Oca Dropshipping
admin 0 763
Dropshipping, e-ticaret yöntemi olarak tanımlanabilir. Bu yöntemde, bir satıcı ürünleri stoklamadan, üretici veya tedarikçiden yani bizden doğrudan müşteriye gönderir. Bu sayede, satıcılar ürünleri kendi depolamalarında saklamak zorunda kalmazlar ve maliyetleri azaltabilirler. Ayrıca, ürün çeşitliliği de arttırılabilir çünkü satıcılar çeşitli üreti..
25 Oca Xml Dropshipping Nedir?
admin 0 893
XML dropshipping, üretici veya tedarikçi firmalardan direk olarak ürünlerin satışını yapmak için kullanılan bir e-ticaret modelidir. Bu model, ürünleri stoklamadan veya ürünleri kendinizin fiziksel olarak elinize geçirmeden satmanıza olanak tanır. XML dropshipping, e-ticaret işletmelerinin çok az yatırımla yüksek bir kâr marjı elde etmelerine olana..
25 Oca Ahbap Lisinya
admin 0 813
Ahbap Derneği Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Sevginin ve Gerçeğin Peşindeyiz, sloganı ile kurulduğu ilk günden bu yana muhtaçlara, güçsüzlere, kimsesizlere ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara sahip çıkan Ahbap Derneği; ayni ve nakdi yardımlar yapmaya devam ediyor.Yardımseverliği ile Türk halkının gönlünde taht kurmayı başarmış olan ünlü sanatçı Hal..
14 Oca Lisinya Xmldeki Terimlerin Karşılığı
admin 0 4296
19191919 ---------- Xml ürün güncelleme olarak kullanabilirsiniz.1919191919-------- Ürün kodumuzdur. Lisinya Sitemizdeki ürün araması (search) yaparken veya xml ürün güncelleme olarak kullanabilirsiniz.Pantolon------- Ürün kategorimiz.Kadın Giyim>Alt Giyim>Pantolon Kategori ağacımız. = Seçenekler alanı eklersek ( Pek kullanılmaz)= Seçenekler alanı ..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.