Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Spor Aletleri

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Yaz ayların koltuk altı terlemesi, çok kötü görüntüye, ter kokusuna neden olur. Underarm shield koltuk altı ter ve koku önleyici ped sayesinde, bu kötü görüntü ve kokuya tere son verir.  Ürün Özellikleri: Vücudunuzda alerjiye sebep olacak madde içermez. Ter emici ö..
70,56TL 85,68TL
Vergiler Hariç:58,80TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Göbek bandının içerdiği etken maddeler sayesinde iştahınız azalır,tokluk hissi artar ve metabolizma hızlanarak fazla kalori yakmanızı sağlar. Böylece doğal ve güvenli bir yolla kilo vermenizi sağlar.Kullanım Talimatı:Uygulayacağınız bölgeyi (karın bölgesi) ılık su ile temizleyip havlu ile kurulayın...
70,56TL 85,68TL
Vergiler Hariç:58,80TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Yumurta Top -  Silikon El Egzersiz Topu Kırmızı - Orta Sert Silikon El Terapi topu %100 medikal silikon içeriklidir. El kaslarını çalıştırmada ve el egzersizlerinde kullanılmaktadır. Çağımızda klavye ve mause kullanımıyla artan sendromlarda kasları güçlendirip forma sokar. Renklere göre ser..
76,52TL 92,92TL
Vergiler Hariç:63,77TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Yumurta Top -  Silikon El Egzersiz Topu Mavi- Sert Silikon El Terapi topu %100 medikal silikon içeriklidir. El kaslarını çalıştırmada ve el egzersizlerinde kullanılmaktadır. Çağımızda klavye ve mause kullanımıyla artan sendromlarda kasları güçlendirip forma sokar. Renklere göre sertlikleri ..
76,52TL 92,92TL
Vergiler Hariç:63,77TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Yumurta Top -  Silikon El Egzersiz Topu Sarı - Hafif Sert Silikon El Terapi topu %100 medikal silikon içeriklidir. El kaslarını çalıştırmada ve el egzersizlerinde kullanılmaktadır. Çağımızda klavye ve mause kullanımıyla artan sendromlarda kasları güçlendirip forma sokar. Renklere göre sertl..
76,52TL 92,92TL
Vergiler Hariç:63,77TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Pilates Egzersiz Direnç Lastiği       Direnç seviyesi ya da sertlik derecesi ; pilates lastiğinin her birinin siz egzersiz yaparken vücudunuza harcattığı enerji ve vücudunuzdaki sıkılaşma miktarı ile doğru orantılıdır. Vücudunuzun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlar&h..
79,50TL 96,53TL
Vergiler Hariç:66,25TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Dengeli bir şekilde egzersiz yapmak için bedeninizin kontrolü artık sizin elinizde!   Sayaçlı İp Atlama Halatı sayesinde egzersiz yaparken siz atlayın o saysın.   Kolay taşıyabilir ve dilediğiniz her yere götürüp rahatça spor yapabilirsiniz.   Sayaçlı ip atlama halatını çantanız..
81,28TL 98,70TL
Vergiler Hariç:67,73TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Pilates Egzersiz Bandı Sertlik derecesi, direnç seviyesini ifade etmektedir. Pilates bandı; ayak parmağından başımıza kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlayan, vücudu geliştiren, dengede tutan ve sağlamlaştıran, minimum hareket ile vücudumuzun maksimum performansını sağlayan kiş..
84,44TL 102,53TL
Vergiler Hariç:70,36TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Yoga Bandı   Sertlik derecesi, direnç seviyesini ifade etmektedir. Pilates bandı; ayak parmağından başımıza kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlayan, vücudu geliştiren, dengede tutan ve sağlamlaştıran, minimum hareket ile vücudumuzun maksimum performansını sağlayan kişisel..
93,36TL 113,36TL
Vergiler Hariç:77,80TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Thera Band   Sertlik derecesi, direnç seviyesini ifade etmektedir   Pilates bandı; ayak parmağından başımıza kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlayan, vücudu geliştiren, dengede tutan ve sağlamlaştıran, minimum hareket ile vücudumuzun maksimum performansını sağlayan ..
96,33TL 116,97TL
Vergiler Hariç:80,28TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Şeffaf İp Atlama Halatı - Fitness Kondisyon Egzersiz İpi Dengeli bir şekilde egzersiz yapmak için bedeninizin kontrolü artık sizin elinizde! İp Atlama Halatı sayesinde egzersiz yaparken siz atlayın . Kolay taşıyabilir ve dilediğiniz her yere götürüp rahatça spor yapabilirsiniz. ip atlama halatın..
98,57TL 119,69TL
Vergiler Hariç:82,14TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Titreşimli 3 Fonksiyonlu Masaj Aleti  Çok Fonksiyonlu Titreşimli Masaj Aleti vücudun her bölgesinde güvenle kullanılabilir. Kuvvetli titreşimi sayesinde kan dolaşımını hızlandırır, vücudunuzu rahatlatır. Üç fonksiyonlu olup, üründen tam anlamıyla fayda sağlanabilmesi için masaj uçlarının öze..
99,30TL 120,58TL
Vergiler Hariç:82,75TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 52 (5 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.