Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Polikor

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Çelik macun özellikle metal, alüminyum, sac, galvaniz ve eski boyanmış yüzeylere tamirat için üretilmiş macunu üründür.Her tip yüzeylerdeki çatlak, çivi deliği, birleştirme boşluğu gibi kusurların kapatılması, tamiratında kullanılan dolgu materyalidir.Mükemmel yapıştırma şekillendirme ve zımpara öze..
208,99TL 253,99TL
Vergiler Hariç:174,16TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Polikor Diamond Oto Cilası 250 mlPolikor diamond oto cilası yeni ve eski boyalı yüzeyler için cila kullanımı makina ve el ile uygulanabilir . Yeterli miktarda ürünü çalışılacak alan üzerine uygulayın ve eşit bir şekilde dağıtın . Makina ile orta seviyede kuvvet uygulayarak 2000rpm -2500rpm devir ara..
231,99TL 280,99TL
Vergiler Hariç:193,33TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Polikor İnce Polish Çizik Alıcı Hızlı Kolay Pasta 200gr Polikor İnce Polish Pasta 200 gr. Polikor İnce Pasta, tüm otomobil boya sistemleri için özel olarak geliştirilmiş, üstün kaliteli ince polish pastadır.Eski ve yeni boyalı sistemler üzerindeki çeşitli boya kusurlarını gidermenin yanı sıra,(toz v..
231,99TL 280,99TL
Vergiler Hariç:193,33TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Süper Yumuşak, polyester macun, mükemmel yapışma, kolay uygulanabilme, rahat zımpara olabilme özelliklerine sahipdir. Sertleştiricisi (Benzoil peroksit) ile karıştırıldığında düşük ortam sıcaklıklarında dahi hızla sertleşir, düzgün, boşluksuz bir yüzey olusturur, çekme ve çatlama yapmaz. Renk :Açık ..
295,99TL 359,99TL
Vergiler Hariç:246,66TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.