Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Oyun (yerli)

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Bir Töre Komedyasi özelligi tasiyan "Sair Evlenmesi", görücü usulüyle evliligin sakincalarini konu almakladir Batili tutum ve davranisi, kilik ve kiyafetiyle pek sevilmeyen, egitimli olmasina ragmen saf bir yapiya sahip Sair MUstak Bey, sevdigi Kumru Hanim'la, kilavuz ve yenge hanimlar araciligiyla ..
62,99TL 75,99TL
Vergiler Hariç:62,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Zihnimden babamin, annemin sevgisini çikardin; kardesimin mezari gönlümde idi, onu bile unutturdun. Simdi hayali de, kendi gibi kara topraklarda yatiyor. Mezarini görmeden hatirima gelmiyor. Ne uyuyabiliyorum, ne de irademe hakim olabiliyorum... içimde baska hiçbir seye arzu kalmadi; gönlümde senden..
66,99TL 80,99TL
Vergiler Hariç:66,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
... Ihsan Bey, yalniz kendi kendine. "Insan ne acayip sey! Nasil da birden bire degisti. Biraz önce her söyledigime ates püskürürken simdi kadinligi tuttu. Ben nasil isen öyleyim. Bende hiçbir degisiklik yok, sadece sifatim degisiyor. Demek sifat herseyden üstün geliyor. Yazik, yazik! Ama kizcagiz n..
69,99TL 84,99TL
Vergiler Hariç:69,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Bir töre komedisi özelligi tasiyan "Sair Evlenmesi", görücü usulüyle evliligin sakincalarini konu almaktadir. Batili tutum ve davranisi, kilik ve kiyafetiyle pek sevilmeyen, egitimli olmasina ragmen saf bir yapiya sahip olan Müstak Bey, sairlige özenmis romantik bir gençtir. Iki kardesten yasi küçük..
69,99TL 83,99TL
Vergiler Hariç:69,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
AKIF BEY - Anlasildi. Biz Sinop'ta düsmana teslim etmeyelim diye gemiyi yakmistik ya, herkes bizi sehid oldu zannetmisler. Bunlar da duymuslar. Simdi yanlarina geldik, ölü görmüs gibi gönüllerine bir hüzün, bir dehset çöktü. Gelin, gelin suraya oturalim da Sinop'tan nasil kurtuldum, herkesin ölü san..
73,99TL 88,99TL
Vergiler Hariç:73,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
GÛLNIHAL: _ Sevdigin beyin basi için sus! Bey'i bulodar gururuna dokunacagini bile medim. Nisani ben sana kabul ettirdim onun da senin de telef olmaniza ben sebep olacagim. Düsündükçe vücudumun her zerresi bir kivilcim kesiliyor. Biraz bana firsat ver, biraz aklim basima gelsin. Ben vallahi Bey'ini ..
76,99TL 93,99TL
Vergiler Hariç:76,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
PARMAKSIZ SALIH:(4 Perde)Eserde, "en canhiras sebepleri ve neticeleriyle doktor ve ilaci olmayan hastaligi, 'kumari' göstermek" istedigini söyleyen Necip Fazil, Parmaksiz Salih ile ilgili olarak kendisine yöneltilen bir suale su cevabi veriyor: "Eserde ifadelendirmek istedigim tek dava, binbir tezad..
85,99TL 103,99TL
Vergiler Hariç:85,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ürün Adı: Sabır TaşıÜrün Markası: Lisinya..
85,99TL 103,99TL
Vergiler Hariç:85,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ahsap Konak:(3 Perde) Necip Fazil'in 1960 Ihtilalinden sonra girdigi hapishanede yazdigi ikinci piyes olan Ahsap Konak, giderek yozlasan ve ahlakî degerlerinden uzaklasan bir toplumu, çekirdeginden gösteren bir temsildir. Ahsap Konak, her katinda üç neslin ayri ayri fakat birarada ve aralarindaki ko..
94,99TL 114,99TL
Vergiler Hariç:94,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
KÜNYE:(3 Perde 12 Tablo) Birinci Dünya savasinda cepheden cepheye kosmus, Harbiye mektebinde hocalik yapmis, Balkan savasina katilmis, divani harpte yargilanmis; basariyi ruh, disiplin ve bilginin eseri bilen, sahsî hayati olmayan, her seye toplum açisindan bakan ve insani, Künye'sini asmaya memur s..
99,99TL 120,99TL
Vergiler Hariç:99,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Eser ilk olarak 1937-1938 kisinda Istanbul Sehir Tiyatrosu'nda temsil edilmistir.Olay meçhul bir tarihte Istanbul'da geçer."Husrev - Bir adam yaratmaga kalkistim. Ona bir surat ve kader bulmak... Nerede bulayim? Kendimi buldum. Suratsiz ve kadersiz adam sahlandi. Zincirini kirdi. Elimden kaçti. Ben ..
112,99TL 137,99TL
Vergiler Hariç:112,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Tanzimat'tan bu yana sürekli degisen politik ve toplumsal degerler, hedefler, ölçütler Türk aydinini kronik bir bunalima sürükledi. Oguz Atay'in tiyatro eseri, varolus sorunlariyla bogusanv e "tutunmaya" çabalayan ve bunu pek basaramayan okur-yazarimizin kara güldürüsü. Eylemsizlikle geçmis bir haya..
143,99TL 174,99TL
Vergiler Hariç:143,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.