Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Psikolojik Danışma

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ürün Adı: Hiçbir Tesadüf Başarı DeğildirÜrün Markası: Lisinya..
51,99TL 62,99TL
Vergiler Hariç:51,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ürün Adı: DepresyonÜrün Markası: Lisinya..
99,99TL 120,99TL
Vergiler Hariç:99,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Insanlik varoldugundan beri sorulan bu sorulara cevap bu kez çaglar ötesine uzanan Dogu bilgeliginden geliyor. Üstelik modern Bati psikiyatrisinin tam donanimli laboratuarlarinda islenip pratiklestirilerek...Enneagram... Insanin nasil düsündügü, neler hissettigi, nasil hareket ettigi üzerine 9 farkl..
145,99TL 176,99TL
Vergiler Hariç:145,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Evlilik, ömürlük bir yolculuktur. Bu uzun yolculukta, tahmin edilemeyecek kadar güzel anlar da yasanir, hesaba katilmayan sorunlar da bas gösterir. Önemli olan bir kere kanatlandiktan sonra hep havada kalmayi basarabilmektir. Duyguyla mantigi, askla arkadasligi dengede tutabilen kisiler, bu yolculuk..
164,99TL 199,99TL
Vergiler Hariç:164,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Bir şeyi yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.Onu niçin yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.İsterseniz nasıl yapacağınızı biliyorsunuz.Yapmamakla neler kaybettiğinizi veyaparsanız neler kazanacağınızı biliyorsunuz.Ama yine de hiçbir şey yapmıyorsunuz.Sizi durduran nedir?Atalet!Atalet, isteksizlik ile yor..
173,99TL 211,99TL
Vergiler Hariç:173,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Stres ve yönetiminde; duygu, düsünce ve davranis denetiminde beynimizi dogru kullanirsak, mutlu, basarili ve nitelikli yasayabiliriz.Bu yasanti bizim verebilecegimiz kararlara bagli olduguna göre, dünyayi degistirmek yerine kendimizi degistirmeye öncelik vermeliyiz.Bu kitabin amaci, yaygin hastalikl..
174,99TL 211,99TL
Vergiler Hariç:174,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Hormonların hayatımızdaki yerinin farkında mıyız? Serotonin, dopamin, oksitosin ve endorfin hormonlarının her biri ne işe yarıyor? Bu mutluluk kimyasallarını doğal yöntemlerle nasıl salgılayabiliriz? Stres hormonu olarak bilinen kortizolü alt edebilir miyiz? Alışkanlıkları değiştirmek neden bu kadar..
185,99TL 225,99TL
Vergiler Hariç:185,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Kendinize Ve Dünyaya Bilgece Farkındalıkla Bakın…Bilgece Farkındalık” Mindfulness), Anlık Deneyimlerinize Ve Duygularınıza Dikkatli, Farkında Ve Kabul Edici Bir Şekilde Odaklanmanızı İfade Eden Çok Özel Bir Zihinsel Süreçtir. Bu Süreci Anlatan Bilgece Farkındalık El Kitabı” Da Yaşadığınız Her Anı Bi..
241,99TL 292,99TL
Vergiler Hariç:241,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
İnsanız. Ne yaptığımızdan, neye sahip olduğumuzdan, kiminle birlikte olduğumuzdan ya da nasıl göründüğümüzden ibaret değiliz. Dünyada bir okyanus gibi geniş, güçlü, büyük, sürekli değişen bir gücüz; eski, köhne bir evin unutulmuş küçük bir odası değil. Kendimize ne kadar büyük olma izni verirsek, ke..
264,99TL 320,99TL
Vergiler Hariç:264,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
* Isinizle ilgili üzüntü ve endiselerinizden hemen kurtulabilirsiniz.* Maddi sorunlardan kaynaklanan üzüntülerinizi en aza indirgeyebilirsiniz.* Elestirilerden yararlanmayi ögrenebilirsiniz.* Kendinizi fazlasiyla yormaktan kaçinip her zaman genç görünmeyi basarabilirsiniz.* Her gün uyanik geçirdigin..
272,99TL 331,99TL
Vergiler Hariç:272,99TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.