Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Rehber

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Mustafa Kutlu'dan İstanbul gezi yazıları!Bizleri alıp İstanbul’un 35 yıl önceki ara sokaklarına, caddelerine, dükkânlarına, araçlarına götürecek; kendi gözünden yorumları ile kimi zaman duygulandıracak, kimi zaman ise gülümsetecek bir kitap...Üç kitaplık seri hâlinde yayımlanacak olan İstanbul gezi ..
154,99TL 187,99TL
Vergiler Hariç:154,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Yayinlanmis en genis kapsamli Türkçe-Ingilizce Konusma ve Gezi Rehberini inceliyorsunuz. Bu kitap, Ingiltere ve Ingilizce konusulan ülkelere yapacaginiz turizm veya is seyahatlerinizde, seyahat öncesi ve süresince yaninizdan ayiramayacaginiz bir basucu kitabidir. Rehber, henüz hiç Ingilizce bilmeyen..
158,99TL 192,99TL
Vergiler Hariç:158,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Hırvatistan’ın başkenti Dubrovnik… Fransisken Manastırı, Dominiken Manastırı, Srd Dağı ve Lokrum Adası gibi kentin görülmeye değer yerlerini ve Dalmaçya Kıyısı’nı keşfederken size eşlik eden en güvenilir rehberiniz…? Bütün kent elinizin altında: Dubrovnik’i ve Dalmaçya Kıyısı’nı keşfedin! ? Dubrovni..
180,99TL 219,99TL
Vergiler Hariç:180,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Daha önce … Kadıköy’ün Kitabı’yla “geçmiş zamanların, mekânların, hatırlamaların rafında” kişisel yaşanmışlıkların eşlik ettiği bir semt monografisi kaleme alan Tamer Kütükçü, bu sefer aynı yordamı benimseyerek “yine esrarlı bir ilk gençlik düşünün” gölgesinde bu defa Beyoğlu’nu adımlıyor. Sıraselvi..
216,99TL 262,99TL
Vergiler Hariç:216,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Mustafa Kutlu’nun gezi yazıları serisinin bu son kitabında, İstanbul’un Anadolu yakasının tarihine bir yolculuk yapıyoruz. Camiler, köşkler, yollar ve insanlar... Her ayrıntı Kutlu’nun kalemi ile ince ince işlenmiş, görseller ile de zenginleştirilmiştir. Bu üçüncü kitapla Mustafa Kutlu'nun İstanbul ..
277,99TL 337,99TL
Vergiler Hariç:277,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Çok kişiye gezmeyi, daha çok gezmeyi tavsiye etmişimdir. Önce yaşadığın kenti, doğup büyüdüğün coğrafyayı, ülkeyi, ardından bize emanet edilen ancak ihanet edip yok etmeye başladığımız bu muhteşem gezegeni gezmek... Tabii ki bizlerden önce bırakılan izleri sürerek, okuyarak, araştırarak gezmek. Hatt..
703,99TL 854,99TL
Vergiler Hariç:703,99TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.