Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Medeniyetler

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Urartular, Hurri kabileleri tarafından M.Ö. 9. yüzyılda Van Gölü ve çevresinde kurulmuştur. Başkent Tuşpa’dır (Van). 1. Sardur’un, M.Ö. 9. yüzyılda kurduğu Urartu Devleti, yaklaşık 200 yıl boyunca Doğu Anadolu’da önemli bir güç oluşturmuştur. Önce Kafkasya’dan gelen Kimmerler, sonra da Saka (İskit) ..
71,99TL 87,99TL
Vergiler Hariç:71,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
SÜMERLEREvlenmek insan için bir lezzettir ancak akıl için bir zarardır.Annenin sözünü dinle, Tanrı sözü gibi.Bekçisi köpek olmayan kentte, tilki bekçilik yapar.Ben soylu bir küheylanım ama bir katırla birlikte koşuldum. Bir yük arabasını çekmem, kamış ve sap taşımam gerekiyor.Bey gibi bina yapan, kö..
73,99TL 88,99TL
Vergiler Hariç:73,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
ROMA CUMHURİYETİ TARİHİAbeona: Roma mitolojisinde çocukların koruyucusu tanrıça.Abundantia: Roma mitolojisinde fazla etkin olmayan bolluk, başarı ve şans Tanrıçası.Aequitas: Roma mitolojisinde adil işlerin ve anlaşmaların tanrısı.Alemonia: Henüz doğmamış çocukları besleyen tanrıça.Anna Perenna: Yeni..
74,99TL 90,99TL
Vergiler Hariç:74,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Konu pek çok ve çesitli oldugu için, çalismami iki cilde ayirdim. Birinci cilt olan bu kitap, merakla sorulan, Sumerlilerin evren ve evrenin, insanin olusumunu ve tanrilarla ilgili inanislarini dile getiren efsanelerini; kahramanlarin serüvenlerini içeren destanlarini; savaslarla nasil yikilip yakil..
155,99TL 188,99TL
Vergiler Hariç:155,99TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.