Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Mustafa Kemal Atatürk

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Efendiler, geçen yıl sırasında dış siyasetimiz barış ve sakinlik vadisinde sürekli ilerleme göstermiştir. Felaketli senelerin son izleri olan askerî işgaller tamamen son buldu. Vatanın fiilen tamlığını vücuda getiren bu olaylar, milletin tarihinde daima mecburiyetiyle fakat özgüven ve iftiharıyla ya..
77,99TL 94,99TL
Vergiler Hariç:77,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Bilindiği gibi Atatürk, büyük bir dahi, büyük bir hatiptir. O günkü konuşulan dilde yayımlanan Nutuk, her ne kadar uzun cümleler içerse de, Atatürk'ün güzel ve akıcı üslubu Nutuk'u okuyanlara ayrı bir duygu ve ayrı bir coşku veriyor...Nutuk, bugüne kadar birçok yazar tarafından çeşitli biçimlerde ba..
101,99TL 123,99TL
Vergiler Hariç:101,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
NUTUK – GENÇLER IÇIN FOTOGRAFLARLA GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Ey Türk gençligi! Birinci görevin, Türk bagimsizligini, Türk Cumhuriyeti’ni sonsuza kadar korumak ve savunmaktir. … Zorla ve aldatmacayla sevgili vatanin bütün kaleleri zaptedilmis, bütün tersanelerine girilmis, bütün ordulari dagitilmis ..
103,99TL 125,99TL
Vergiler Hariç:103,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ey Türk Gençliği!Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegane temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. istikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahili ve harici bedhahların olacaktı..
110,99TL 133,99TL
Vergiler Hariç:110,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
BABANIZ ATATÜRK“Falih Rıfkı Atay’ın sürükleyici, zengin muhtevalı, zıt görünüm ve olaylara dayanarak tezlerini savunan bir üslubu vardır.”Prof. Dr. İlber ORTAYLI“Her birinizin bir babası ve bir annesi var. Onlar olmasa idi dünyaya gelemezdiniz. Eğer Atatürk, milletinin ve ordularının başında Anadolu..
121,99TL 147,99TL
Vergiler Hariç:121,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Kitap, Atatürk’ün hayatini fotograflarla anlatiyor ve O’nun dehasini yalin bir dille ortaya koyuyor. Sert kapagi ve fotograflari ile kitapliklarda uzun süre saklanacak bir basucu kitabi. Ürün Adı: Yenilmeyen Deha AtatürkÜrün Markası: Lisinya..
121,99TL 148,99TL
Vergiler Hariç:121,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Kitabin basligi alisilmis basliklarin disinda. Atatürk’le ilgili böyle bir baslik önce yadirganiyor. Halbuki bozkurt bir sembol. Nasil Fransizlarin sembolü horoz, Ruslarin sembolü ayi ise, Türklerin sembolü de bozkurttur. Ama ideolojik önyargilardan uzak Atatürk’ün önemini anlayabilmek için her seyd..
124,99TL 150,99TL
Vergiler Hariç:124,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Bu kitap basin tarihi alaninda Türkiye Cumhuriyeti'nin kurumsallasma sürecini merkez alarak, sistemin temel belirleyicisi olan Mutafa Kemal Atatürk'ün basinla iliskisi üzerine odaklanmaktadir. Ancak olgunun diger olgularla olan iliskisi ve sacayaklarini olusturmak için egitim, ekonomi ve siyaset olg..
127,99TL 155,99TL
Vergiler Hariç:127,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Atatürk’ün memleketi, soyu ve geçmisi hakkinda yayinlanmis birçok eser ve ortaya atilmis birçok iddia vardir. Özellikle iddialarin çogunlugu bilgi ve belgeye dayanmayan, ilmi geçerliligi olmayan iddialardir.Mustafa Kemal Atatürk, degisik arastirmalarimizda da ortaya konuldugu gibi, hem baba hem de a..
135,99TL 165,99TL
Vergiler Hariç:135,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
“Ben, sözünü edecegim olaylari tarihtir diye anlatmayacagim. Bu, gelecek nesillerin isidir. Benim yazdiklarim tarih gerçeklerini aydinlatacak bir kaynak olursa ne mutlu bana.“Çok genç yasta Atatürk’ün silah ve mücadele arkadasi, vefatina kadar da onun en güvendigi dostlarindan, sirdaslarindan olan K..
158,99TL 192,99TL
Vergiler Hariç:158,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ey Türk Gençliği!Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktı..
172,99TL 209,99TL
Vergiler Hariç:172,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Temel ilke, Türk ulusunun onurlu ve şerefli bir ulus olarak yaşa¬masıdır. Bu ancak tam bağımsız olmakla sağlanabilir. Ne kadar zengin ve refah içinde olursa olsun, bağımsızlıktan yoksun bir ulus, uygar insanlık önün¬de uşaklıktan öteye gidemez. Efendiler, sizi günlerce meşgul eden, uzun ve ayrın¬tı..
173,99TL 210,99TL
Vergiler Hariç:173,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.