Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

KPDS-ÜDS-YDS-TOEFL

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
TOEFL, KPDS, IELTS, YDS gibi siavlarda siklikla kullanilan 1000’ den fazla kelime Ingilizce ve Türkçe anlamlari ile verilmistir.Kelimeler örnek cümle içerisinde kullanilmistir.Kelimeyi kolay algilamamiz ve kelime haznemizi zenginlestirmek için kelimelerin es anlamlilari da verilmistir. Ürün Adı: ..
64,99TL 78,99TL
Vergiler Hariç:64,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ürün Adı: Delta Kültür İngilizce YDS Stratejiler İpuçlarıÜrün Markası: Lisinya..
121,99TL 146,99TL
Vergiler Hariç:121,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Piyasadaki Yabanci Dil Seviye Tespit Sinavlarina (YDS ve LYS-5) yönelik metin okuma (Reading) kitaplarinin temel eksikligi paragraf tamamlama, paragraf bütünlügünü bozan tümce ve son sinavlarda görülen çok bosluklu paragraf tamamlama (Cloze Test) biçimindeki soru tiplerine ya hiç yer vermemeleri ya ..
252,99TL 306,99TL
Vergiler Hariç:252,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Üç bölümden olusan bu kitap, 2000 yilindan bugüne kadar çikmis olan KPDS, ÜDS ve KPSS sorulari dikkate alinarak hazirlanmistir. Birinci bölümde yer alan 11 gramer konusu, özet konu anlatimlari, sinav mantigini yansitacak özgün konu tarama testleri ve sinavlar için son derece önemli olan kelime bilgi..
349,99TL 424,99TL
Vergiler Hariç:349,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
YDS Soru Bankasi adli kitabimiz on bir bölümden olusmaktadir. Bu bölümler:Gramer KonulariGenel Gramer SorulariCloze TestYarim Birakilan Cümleleri TamamlamaTürkçe – Ingilizce ÇevirilerIngilizce – Türkçe ÇevirilerParagraf DoldurmaAnlam Bütünlügünü Bozan Cümleyi BulmaAnlamca En Yakin Cümleyi BulmaDiyal..
395,99TL 480,99TL
Vergiler Hariç:395,99TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.