Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Meditasyon-Yoga

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Yoga dinlemekle başlar. Yoganın fiziksel uygulaması kendi bedenimizi dinlediğimiz ve hâlihazırda içimizde olanı yansıttığımız bir alana davet sunar. Dinlemek farkındalıktır. Sonrasında sorular sormaya başlarız. Beni geride tutan ne? Bu yoga duruşu neyi sembolize ediyor? Bu benim yaşamımla nasıl iliş..
138,99TL 167,99TL
Vergiler Hariç:138,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
İki New York Times bestseller yazarı meditasyonun beyin için gerçekten ne yapabileceğini gösteren yeni araştırmaları önümüze seriyor.Son yirmi yılda meditasyon ve farkındalık havalı bir şey olmaktan öteye geçip, kilonuzdan tutun hayattaki başarı seviyenize kadar her şeyi düzeltmek için yara bandı ol..
145,99TL 176,99TL
Vergiler Hariç:145,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Yin ve Yang felsefesi, karşıt kutupları ve bu kutupların birbirleriyle olabilecek her türlü ilişkisini ortaya koyarak bize evrenin işleyiş prensibini anlatır. Yin bizim dişil yönümüz, potansiyel gücümüzdür. Görmediğimiz, belki farkına bile varmadığımız yanımızdır. Gölge ışık oyununda gölgede kalan y..
148,99TL 179,99TL
Vergiler Hariç:148,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Günümüzde yoga bedensel saglik, psikolojik denge ve ruhsal gelisimi bir arada saglayan bir ögreti olarak kabul görmekte ve etki alanini giderek genisletmektedir. Bu dogrultuda yogaya yeni baslayanlar için uygulamaya yönelik olarak tasarlanan Basit Yoga Teknikleri yoga duruslarini açiklamakta ve bu d..
198,99TL 240,99TL
Vergiler Hariç:198,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ürün Adı: Yoga Sutralar - 2 (Bir Yoginin Özgürlük Rehberi)Ürün Markası: Lisinya..
248,99TL 301,99TL
Vergiler Hariç:248,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
“Yazar Lourdes Doplito Çabuk, kapak resminde, 60’li yaslara geldigimizde yüzümüzün pörsümüs bir elma gibi görünmesi gerekmedigini gayet canli bir sekilde gösteriyor! Ayrica kitabinda herkesin kolayca uygalayabilecegi, son derece etkili egzersizlerden olusan bir program sunuyor. Sadece yüzümüze degil..
295,99TL 358,99TL
Vergiler Hariç:295,99TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.