Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Kuran/ İncelemeleri

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ürün Adı: Ali Haydar Kur'an-ı Kerim Elifbası (Orta Boy)Ürün Markası: Lisinya..
55,99TL 67,99TL
Vergiler Hariç:55,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ürün Adı: Yapboz (Ahmet Abdest Alıyor) YapbozlarÜrün Markası: Lisinya..
85,99TL 103,99TL
Vergiler Hariç:85,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Kur’an: Rabbimizin yüce kelami!Kur’an’i adabina uygun olarak okuyor muyuz?Kur’an’a gerekli saygiyi gösteriyor muyuz?Bu jitabi okudugunuzda;“Kur’an adabi hakkinda bir sey bilmiyor müsüm” diyeceksiniz.Okurken, ögrenirken, ögretirken nelere dikkat etmeliyiz.Peyganberimiz Aleyhisselatu vesselam, ashabin..
93,99TL 113,99TL
Vergiler Hariç:93,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Kur’an’a, Fâtiha ile baslanir. Fâtiha, bütün semavî kitaplarin temel esaslarini ihtiva eden mübarek bir sûredir, insanlara yol gösteren bir hayat nizamidir. Kur’an’in içindeki degisik sûrelerde anlatilan pek çok yüksek hakikat onda özetlenmistir. Namaza onunla baslanir, onunla bitirilir, evlerimiz o..
95,99TL 115,99TL
Vergiler Hariç:95,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
İnsanın inanç özgürlüğü ile davranış özgürlüğü cennet ve cehennem kavramlarını beraberlerinde getirdiler. Özgürlüğün olmadığı yerde ödül ve cezadan bahsedilemez. İnsanın inanma ve inanmama özgürlüğü vardır. Aynı zamanda, şöyle veya böyle davranma özgürlüğü de vardır.Onun için inanç ve davranışlarınd..
103,99TL 125,99TL
Vergiler Hariç:103,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Dünyada insanlığın en önemli konusu imandır. İman insanı insan eden bir cevher, hayatı yaşanır hale getiren bir gıdadır. İmanın kuvvetli olması, her güçlüğe göğüs gerebilecek hale gelmesi için ilahi hikmetlere bakmalıdır. Allah’ın emirlerindeki hikmetleri bilmeye çalışmalı, ibretle olayları seyretme..
110,99TL 134,99TL
Vergiler Hariç:110,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Bir metni anlama esnasında nelerin olup bittiği, okurla metin arasındaki ilişkinin “ne tür bir ilişki” olduğu, okur’un metni anlamaya yöneldiğinde, metnin kendisinden neler bekleyebileceği, okurun kendisini ve metni çevreleyen durum ve koşulları bilmesinin doğru anlama ulaşmada nasıl bir rol oynayab..
128,99TL 156,99TL
Vergiler Hariç:128,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Kur’ân-ı Kerîm’i güzel okuma sanatı Tecvîd, H. İbrahim Çoraklı tarafından anlatıldı. Sözlerin en güzeli ve en doğrusu hiç şüphesiz Kur’ân-ı Kerîm’dir. Bu yüce kitabı doğru bir şekilde okumak her Müslüman’ın vazifeleri arasındadır. Kur’an’ı usulüne uygun olarak güzel bir şekilde okumak için tecvîd ku..
131,99TL 159,99TL
Vergiler Hariç:131,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Allah'a ve O'nun yoluna adanmış kızlar, adayış ahlakına riayet ederlerse, Hakk'a adanan Anadolu topraklarında bir daha küfür yobazları tesettürlerini çiğnemeyecek, umutlarına da kezzab dökemeyecektir. Çünkü, tefekkürü gibi tesettürü de İslam olan kızların müdafii bizzat Allah Azze ve Celle'dir.Muall..
139,99TL 168,99TL
Vergiler Hariç:139,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Tefsir müktesebâtının temelini Kur’ân’ın ilk muhâtapları olan sahâbeden intikal eden rivayetler oluşturmaktadır. Hz. Peygamber’in (sas) muhatabı ve öğrencisi oldukları için onlardan aktarılan rivayetler en değerli tefsir malzemesi kabul edilmiştir. Nüzûl ortamına şâhit ve Kur’ân diline vâkıf oldukla..
174,99TL 211,99TL
Vergiler Hariç:174,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ürün Adı: 2 Renkli Çanta Boy Kur'An-I Kerim (Miklepsiz) LacivertÜrün Markası: Lisinya..
176,99TL 214,99TL
Vergiler Hariç:176,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Yüce kitabımız Kur’ân-ı Kerîm dinimizin merkezinde olduğu gibi medeniyetimizin de merkezinde olmuştur. Islâm sanatlarının büyük bölümü Kur’ân-ı Kerîm’in daha güzel yazılması ve okunması için geliştirilmiştir. Hat, tezhip, ebru sanatları yüce kitabımızın hizmetinde bulunmuştur.Kur’ân-ı Kerîm’i her se..
176,99TL 214,99TL
Vergiler Hariç:176,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 34 (3 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.