Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Karikatür

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Sizinkiler ve Bizimcity’den sonra simdi de Salih Memecan’dan hayvanlar alemine farkli ve komik bir bakis…Köpek baligindan Papagan’a, Kurbaga’dan Penguen’e, bir çok hayvanin hem komik hem de eglenceli hallerini, bir de Salih Memecan’in espirileri ve çizimleri ile okumaya ne dersiniz… Hayvanlarin en k..
68,99TL 83,99TL
Vergiler Hariç:68,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ekonomist Adam Smith'in, 1776'da yazdığı "Ulusların Zenginliği" adlı kitabında piyasaları düzenlediğini belirttiği "Görünmeyen El," Memo Tembelçizer ve Hakan Karadeniz'in hazırladıkları "Kapitalizmin Görünmeyen Eli" kitabında, piyasaları düzenlerken çevirdiği dolapları anlatan karikatürleriyle, bu k..
88,99TL 107,99TL
Vergiler Hariç:88,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Çocuklar ve diğer şeyler, Pıtırcık serisi ile tanınan Fransız karikatürist Jean-Jacques Sempé’nin çizdiği, her yaştan okuru, çocukların sınırsız evreninde keyifli bir gezintiye çıkaran muzip bir kitap. Desen Yayınları tarafından, özenli bir basımla, ilk kez Türkiye’deki okurların beğenisine sunulan ..
128,99TL 155,99TL
Vergiler Hariç:128,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Sahne tozu yutanların hayatı, bir daha asla eskisi gibi olamaz... Ünlü Fransız karikatürist Jean-Jacques Sempé’den, sanat, sanatçı ve toplum arasındaki derin ilişkiyi muzip bir üslupla ele alan özel bir koleksiyon kitap: Sahne Işıkları ve diğer şeyler Sempé’nin, sahne sanatlarını tümden kapsayan kar..
128,99TL 155,99TL
Vergiler Hariç:128,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
“Çizmeye değer” konulara temas eden incelikli karikatürler... Çalışmalarıyla yüzü aşkın ulusal ve uluslararası ödüle değer görülen Hicabi Demirci'nin Çizmeye Değer isimli albümünde, sekiz ana başlık altında toplam yüz karikatür yer alıyor.Sanatçı, bilimden iklim krizine, insan hakları ve savaştan eğ..
207,99TL 251,99TL
Vergiler Hariç:207,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Karikatürcü, yazar Behiç Ak, 30 yillik karikatür birikimini taçlandiran özel bir albümle Günisigi Kitapligi’nda. Öncelikle çocuklar düsünülerek her yas için hazirlanan bu özel albümde yer alan 120 karikatür, sanatçinin 1982’den beri günlük gazetede yayimlanan binlerce bant karikatürü arasindan seçil..
212,99TL 257,99TL
Vergiler Hariç:212,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Kara delik nedir? Evdeki toz nereden gelir? Diyojen kimdir? Tardigrad nedir? Etobur bitkiler nasıl beslenir? Mikrodalga fırın yiyecekleri nasıl ısıtır? Nok-tacılık, Roswell olayı, homeopati, Lazarus taksonu, es-tivasyon, Rosetta taşı, plasebo etkisi nedir, nedir, nedir?"Tek bir şey hakkında her şeyi..
216,99TL 262,99TL
Vergiler Hariç:216,99TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.