Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Öykü

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Kafka, Euard Raban ın nişanlısı Betty nin kaldığı yere gidişinde başından geçenleri kendine özgü betimlemelerle anlattığı bu kitabının bir bölümünde, Otobüs otelin önünde durduğunda yağmurun sesi daha fazla duyuluyordu ve muhtemelen bir pencere açık olduğu için oteldeki misafirlerin sesleri de geliy..
50,99TL 61,99TL
Vergiler Hariç:50,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Evin hizmetçisiyle yaşadığı yasak bir ilişki nedeniyle, ailesi tarafından Amerikaya sürgüne gönderilen Karl Rossmanın öyküsüdür. Karl Rossman yaptığı gemi yolculuğu sırasında geminin ateşçisiyle tanışır. Onun yaşadığı zorlukları ve çektiği sıkıntıları öğrenince, ateşçiyi de ikna ederek kaptanla konu..
53,99TL 64,99TL
Vergiler Hariç:53,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Bu eser, insanların etkisiyle bir süre sonra kendine yabancılaşan bir köpeğin, başka bir köpek üzerinden yaşamı anlatmasını konu alır.Buradaki verilmek istenen düşünce aslında insanın, insana, topluma, kendine… Nasıl yabancılaştığıdır. Özünde insanın kendini kaybetmesini ve toplumun iletişimsizliğin..
55,99TL 67,99TL
Vergiler Hariç:55,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ve ayın parlak ışığını benim üzerime göndermiş olması da çok güzel diye düşündüm. Mütevazılıktan uzak halde köprünün kemerinin altında uzanmak üzereydim ki ayın elbette her şeyin üzerine parladığı geldi aklıma. Bende ayın tadını çıkarmak için sevinç içinde kollarımı açtım. Yorgun kollarımla yüzme ha..
58,99TL 71,99TL
Vergiler Hariç:58,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Yılların mevsimleri, değişen düşüncelerimizden başka nedir ki?Güzellik nedir ya da çirkinlik; neye denir özlem diye ya da nasıl olur hasretlik? Hayat nedir aslında insanlar için ya da nasıl baş edilir zamanla? Nasıl kurtulmalı umutsuzluktan? Kime demeli zengin diye veyahut ne demeli ruhu aç olana? N..
62,99TL 75,99TL
Vergiler Hariç:62,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Türk edebiyatının büyük ustalarından Sabahattin Ali’nin öykülerini bir araya getiren Değirmen, modern Türk hikâyeciliğinin en önemli kitaplarından biri. Anadolu’nun, taşra hayatının, yoksulluğun, kimsesizliğin, çaresizliğin, mahkûmların, suçluların, haksızlığa uğrayanların, sıradan insanların, öteki..
63,99TL 76,99TL
Vergiler Hariç:63,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Türk edebiyatının büyük ustalarından Sabahattin Ali’nin öykülerini bir araya getiren Yeni Dünya, modern Türk hikâyeciliğinin en önemli kitaplarından biri. Köy ve kasaba hayatının gündelik dünyasının, sıradan kahramanların tutkularının, eşitlik ihtiyacının, taşra eğlencelerinin, meddah anlatılarının,..
63,99TL 76,99TL
Vergiler Hariç:63,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Madam Prie’ydi o. Tüm Fransa’nın önünde diz çöktüğü,saray ahalisinin bir tebessüm görebilmek için türlü türlü şeyler yaptığı,bir devrin en kudretli kadını Ne olmuştu da gözden düşmüştü birden böylesine?Niçin nefes almayı bile unutan bu topraklara sürgün edilmişti?Dostu değil miydi tüm saray?Güç sahi..
66,99TL 80,99TL
Vergiler Hariç:66,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Riviera’da bir otelOtel sakinleri, çalışanlar, iki çocuk annesi evli bir kadın ve genç bir erkek Kadın, her şeyini bırakıp genç erkekle kaçar; geride kalanlara ise bu eylemi eleştirmek düşer. Bir iki ithamla başlayan tartışma hakaretlerin önünün alınamadığı hararetli bir kavgaya dönüşür.Öykümüzün ka..
70,99TL 85,99TL
Vergiler Hariç:70,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
“Biz, en küçük menfaatlerini bile korumaktan âciz zavallılar, nasıl onlarla bir oluruz. Biz, tanımadığımız o büyük sınıfın, o fakir sınıfın adamıyız. Ama tanımadığımız için de onlardan, onların hayatından bahsedemeyiz. Üstelik tehlikeli bir iş o.İnsana sol diyorlar, komünist diyorlar.İyisi mi, bir y..
70,99TL 85,99TL
Vergiler Hariç:70,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Eserleri 176 dilde tercüme edilen Cengiz Aytmatov, hiç şüphe yok ki dünya edebiyatında en fazla tanınan Türk yazarıdır. Yazdığı her eseri büyük bir zevkle okunan Aytmatov, bir arada sunduğumuz bu iki hikâyesinde güçlü bir sembolizm kullanmıştır. Kızıl Elma, Aytmatov’un ilk dönem eserlerindedir ve o,..
70,99TL 85,99TL
Vergiler Hariç:70,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
SAMED BEHRENGİ Dünyaca ünlü İranlı yazarın en güzel öykülerinden oluşan bir demeti siz değerli okurlarımız için bir okuma seti haline getirdik. Bu seti Türk Çocuk Edebiyatına çocuklarımız için güzel bir başucu kitabı olarak yerini alsın istedik. Hepinize güzel okumalar dileriz. - Rönesans Yayıncılık..
72,99TL 88,99TL
Vergiler Hariç:72,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.