Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Mektup

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Meshurlarin Mektuplari Avrupalilar, Osmanli Devletinin Viyana'ya kadar ilerlemesinden çok korkup, basarisinin sebebini ararlar. Fakat bir türlü Osmanlilarin savaslarda basarili olmasinin ve dünyaya hükmetmesinin sirrini çözemezler. Istanbul'daki Ingiliz elçisi uzun arayistan sonra Osmanlilarin basar..
40,99TL 49,99TL
Vergiler Hariç:40,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Yaşama tutunmak zorunda kalırsam, bu mektubu paramparça edeceğim ve her zaman yaptığım gibi sessizliğimi, bilinmezliğimi korumaya devam edeceğim. Ancak bu mektup şu an elindeyse, bil ki artık ölmüş olan bir kadının, hayatını en başından son anlarına kadar sana adamış olan bir kadının hayat hikâyesin..
64,99TL 77,99TL
Vergiler Hariç:64,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Üstelik de herhangi bir itirazda bulunamazdım çünkü senin aklına yatmayan bir konuda veya sen açmadığın sürece meseleyi daha en başından sakin bir şekilde ele almak mümkün değil-di, senin otoriter mizacın buna müsaade etmez. Bu durumu son yıllarda kalbindeki rahatsızlıklara yorar oldun, oysa senin f..
80,99TL 97,99TL
Vergiler Hariç:80,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
“Can Yoldaşım”, “Canımın Ötesi Annem”, “Canım Annem”, “Çok Kıymetli Anneciğime”, derken çok yoğun bir tutku ve sevginin yansımasını görüyoruz. “Annem, benim güneşim, parlayan yıldızım, en kıymetlim.” “Prensesim” derken annenin çocuğun dünyasında nasıl bir yer edindiğinin örnekleri çarpıyor göze. “Se..
88,99TL 107,99TL
Vergiler Hariç:88,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Kızlar babalarına mektup yazarsa onlara nasıl seslenirler? Bu mektuplarında onlara ne anlatırlar, neler beklerler? Kitapta yer alan mektuplarda kızlar ve babaları arasındaki ilişkilerin tanıklığını yapıyoruz. Kızlar babalarıyla olan ilişkilerini, sevgilerini, sevgi beklentilerini, bulabildikleri sev..
88,99TL 107,99TL
Vergiler Hariç:88,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Tanrı ya yok ya da çok öfkeli – işte bize öğretilen bu… Bizi koşulsuz seven Yaradan yerine, sürekli skor takibi yapan bir tanrıya inandırıldık, “iman” çizgisinden sapıp “tanrı”yı kızdırmanın sonuçları telafi edilemez – işte bu korku ve kuşkuyla şekillenen egolarımızın esiri olduk, oysa O’nun tek arz..
89,99TL 109,99TL
Vergiler Hariç:89,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ürün Adı: Genç Bir Şaire MektuplarÜrün Markası: Lisinya..
103,99TL 125,99TL
Vergiler Hariç:103,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Bir de sevgilim vardir, pek muteber;Ismini söyleyemem,Edebiyat tarihçisi bulsun.O zamanlar ismini söyleyemedigi sevgilisi "Nahit Hanim"di Orhan Veli'nin. Hayatta iki varligi oldu: Siiri ve sevdasi. Siirleri okurlarinin ezberinde... Sevgisine gelince, onu, tek büyük aski "Nahit Hanim"a vermisti: Bu k..
108,99TL 131,99TL
Vergiler Hariç:108,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Yillardir beklenendi Can... Nergisçe yolu gözlenendi. Ansizin çikip gelisiydi bir genç kizi yeniden dirilten. Nergis'e can vermeyi kim istemezdi...Dilde destanlasan bir çocukluk askinin öyküsü bu. Kalbur üstü yüreklerin ihanete boyun egisi degil. Yüreklerden mektuplara arzedilen bir sevdanin dost el..
116,99TL 141,99TL
Vergiler Hariç:116,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
1919 yilinda Prag'daki bir kafede tanistiklarinda Franz Kafka 36, Milena Jesenská 23 yasindaydi. Milena yasadigi Viyana'ya döndükten sonra Kafka'ya bir mektup yazarak eserlerini çevirmek istedigini söyler. Kafka buna olumlu yanit verir. Hastaligi nedeniyle kaldigi Meran'dan 1 yil sonra Milena'ya iki..
120,99TL 146,99TL
Vergiler Hariç:120,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
“Kafka’nin ödipal sorunlarini, yazdigi hemen hemen tüm metinlerde görebilirsiniz ama bu mektuptaki gibi asla degil. Sahibine ulasmasi bir yana mektubu yazdiktan sonra babasina duydugu müthis korkudan mektubu bir daha eline alamadigini düsünür insan ama yine de Kafka’nin babasina karsi yasaminda yapt..
121,99TL 148,99TL
Vergiler Hariç:121,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Bir devletin ve milletin pâyidar olması için her şeyden evvel o toplum insanının dört başı mâmur bir derûnî nizam ve zihnî kemal içinde bulunması lâzımdır. İşte Selçuklular ve Osmanlılar, bu ulvî ve zor işi, tasavvufun temînâtı altına vermişler, böylece de, o hak ve hakîkat anlayışına su katılıncaya..
126,99TL 153,99TL
Vergiler Hariç:126,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.