Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Reklamcılık-Halkla İlişkiler

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
“Modern marka anlayisinin babasindan teori ve pratik düzeyindeki son gelismeler bu kitapta!”- Philip Kotler“Hiç kimse marka stratejisini David Aaker’den daha iyi bilemez. Aaker markalamanin tüm temel prensiplerini tek bir kitapta, adeta destansi bir sekilde toplamis. Pazarlama alaninin hangi noktas..
216,99TL 262,99TL
Vergiler Hariç:216,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Reklam sektörünün öncülerinden, Ingiliz reklamci Sir John Hegarty, unutulmaz isler yaratmanin ve büyük fikirlerin perde arkasini bu kitapta anlatiyor!Bir fikri büyük kilan nedir? Iyi bir sunumun özellikleri nelerdir? Yeni teknolojinin reklam üzerindeki etkileri neler olacak? BBH’nin kurucularindan; ..
308,99TL 374,99TL
Vergiler Hariç:308,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Iknanin Psikolojisi, yasamin her alaninda ikna olma ve ikna etme sürecinin içyüzünü anlatan bir basvuru kitabi. Prof. Robert B. Cialdini'nin, laboratuvar deneyleri ve yasam deneyimlerinden yola çikarak yazdigi kitap, tüm dünyada 250 bin okura ulasti.Cialdini, is hayatinda, ticarette, pazarlamada, gü..
354,99TL 431,99TL
Vergiler Hariç:354,99TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.