Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Kişisel Gelişim

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Zamanı yönetenlerden olun !21. yüzyılın insanları olarak bilginin en çok biriktiği çağda yaşıyoruz. Peki bu kadar bilgiyle, hayatımız boyunca neler yapıyoruz ve nasıl izler bırakıyoruz? İlk deneyimlerimizde başımıza neler geliyor? İlk iş görüşmemizde, ilk uçak seyahatimizde, ilk buluşmamızda, üniver..
41,99TL 49,99TL
Vergiler Hariç:41,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ray Bradbury’ye göre yaratıcılığın sırrı budur. Steinbeck’e göre ise fikirler tavşanlar gibidir: çoğalma konusunda hızlıdırlar. İçerisinde, düzinelerce yenilikçi yazar, tasarımcı ve sanatçının yaratıcı süreçle ilgili derin bakış ve tavsiyelerini sunduğu gibi fikirlerin gerçekten hızla çoğaldığını gö..
44,99TL 54,99TL
Vergiler Hariç:44,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Kıymetli okur; AŞK OL kitabımda; hayatımda dönüm noktaları oluşturan bazı olayları, olaylarda yer alan kişilerin hayatıma etkilerini, Kazdağları’nda başlayan Hindistan’dan, Konya’dan, Tayland’dan, Şirince’den, Yunan Adaları’ndan, Venedik’ten, İngiltere Glastonbury’den, İspanya Camino Hac Yolu’ndan, ..
50,99TL 61,99TL
Vergiler Hariç:50,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
El-Kindi, ahlak klasiklerinden biri olan bu kitabında, yaşadığımız dünyanın imtihan yeri olduğunu ve irademiz dışında cereyan eden olaylara karşı sabır ve rıza göstermenin önemini vurguluyor. Dünyanın geçici olan zevk ve arzularının peşinden gitmenin lüzumsuzluğunun altını çizerken; musibetlerin, ha..
55,99TL 67,99TL
Vergiler Hariç:55,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ya arkadas! Bikmadiniz mi bu deliliklerden?Yasam koçlari, kisisel gelisim uzmanlari, melek terapistleri, sifacilar, reikiciler, nefesçiler, kuantumcular derken topluca kafayi siyiracagiz.Kisisel gelisim bir sektör oldu çikti basimiza!Peki sana bir sorum var: Daha iyi hissetmek, kendini bulmak için y..
56,99TL 68,99TL
Vergiler Hariç:56,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Bu kitap ruhsal yolculuğun kitabı.Sen ve içindeki kutsal sen.Senin içindeki Tanrı ve özbenli.Kendi kendini kabüllenme ve öz sevgi, öz saygı Egonun sana yaptıklarını gördün.Şimdi birlik olma zamanı.Birlik bilincine giderken, egondan kurtul.Özünün, kutsal benliğinin ahenkli, muhteşem sesine kulak verm..
63,99TL 76,99TL
Vergiler Hariç:63,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Empati ve sempati zaman zaman karıştırdığımız iki kavram. Sempatiyi lügatimize almışız ancak empatiyi henüz göremiyoruz. Mesela bir insana sempati duymanın, o insanın sahip olduğu duygu ve düşüncelerin aynısına sahip olmaktır diyebiliyoruz. Yani karşımızdaki insana sempati duyuyorsak onunla birlikte..
63,99TL 77,99TL
Vergiler Hariç:63,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
WordPerfect'in yardım hattında banda alınmış bir telefon konuşması. Bu konuşma sonrası destek elemanı işinden kovuluyor. Kovulduktan sonra da şirketi kendisini gerekçesiz işten çıkardığı için mahkemeye veriyor.A- Yardım hattı, buyurun, nasıl yardımcı olabilirim?B- Bir sorunum var.A- Nasıl bir sorun?..
63,99TL 77,99TL
Vergiler Hariç:63,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Yeni olan her şeyin bir inovasyon olarak değerlendirilemeyeceğinin altını çizmenin gerekliliği inovasyonun kapsamının anlaşılması açısından bu önemli bir adım olacaktır. Çünkü inovasyonun temel dinamiğini yeni olan her şey değil, ekonomik ve sosyal bir katma değere dönüşen ya da dönüştürülen yenilik..
63,99TL 77,99TL
Vergiler Hariç:63,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Yıldızlar, ay ve güneş ilahi bir düzene göre işlemektedirler. Belli bir düzenleri, belli bir ritimleri ve belli bir amaçları var. Bizler de evrenin bir parçasıyız ve hayatımızın belli bir düzeni, bir ritmi ve bir amacı olduğunu biliyoruz. Zaman zaman hayatımız bir kaosun içindeymiş gibi görünebilir ..
63,99TL 77,99TL
Vergiler Hariç:63,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Duygular insan yaşamının temel mekanizmalarından biridir.Duygularda meydana getirdiğiniz değişiklikler olmadan davranışlarınızdaki değişikliğin kalıcı olmayacağını bilin.Tahteravallinin iki ucunda bir siz varsınız birde travmalarınız. Kim tahteravallinin yukarısında kalıyor?Unutmayın her gayretin iç..
63,99TL 76,99TL
Vergiler Hariç:63,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
René Descartes (1596-1650): Fransız matematikçi, bilim adamı ve filozof. Skolastik Aristotelesçiliği ilk terk edenlerdendir. Zihin-beden probleminin ilk modern versiyonunu formüle edip gözlem ve deneyi temel alan yeni bir bilimin gelişimine önayak olduğu için modern felsefenin babası olarak anılır. ..
65,99TL 79,99TL
Vergiler Hariç:65,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 613 (52 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.