Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Kuramsal Kitaplar-Matematik

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Bu kitabı Atatürk, ölümünden bir buçuk yıl kadar önce, III. Türk Dil Kurultayı’ndan hemen sonra 1936-1937 yılı kış aylarında Dolmabahçe Sarayı’nda kendi eliyle yazmıştır.1936 sonbaharında bir gün Atatürk beni, Özel Kalem Müdürü Süreyya Anderiman’ın yanına katarak Beyoğlu’ndaki Haşet Kitabevi’ne gönd..
60,65TL 73,64TL
Vergiler Hariç:60,65TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Bekir S.Gür “gerçegi” sorgulayan ve metafizikle sürekli flört halinde olan bu kitabiyla bizi gizemli ve tuhaf bir yolculuga çikariyor. Matematik felsefesinin bütün temel tasarli neredeyse bu kitapta var. Hayta bu kitabi matematik felsefesinde bir pusula olarak da nitelendirebilirsiniz.Ürün Adı: Mate..
175,90TL 213,59TL
Vergiler Hariç:175,90TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Sosyal Bilimlerde gerçeklestirilen istatistik analizlerde siklikla kategorik veya sirali kategorik verilerden yararlanilmaktadir. Bu tip analizlerde verilerin niteliklerine uygun yöntemlerin kullanilmasi büyük önem tasimaktadir. Kitapta, veri-ölçek iliskisi üzerinde kisaca durulmakta, çok degiskenli..
216,02TL 262,31TL
Vergiler Hariç:216,02TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Günümüzde zaman serisi analizi yöntemleri, iktisattan mühendislige kadar birçok bilim dalinda kullanilmaktadir. Bu bilimler içinde iktisatin özel bir yeri vardir. Zaman serileriyle yapilan çalismalarda, trend duraganligi ve otoregresif bütünlesme, birim kök, ayrimi adeta uygulanacak istatistik yönte..
216,02TL 262,31TL
Vergiler Hariç:216,02TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.