Kategoriler
Sepetim
& HIZLI KARGO SEÇENEKLERİ FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANAHTAR TESLİM& E-TİCARET SİTELERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA
HIZLI KARGO & SEÇENEKLERİ TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! HIZLI KARGO
TOPTAN ALIŞVERİŞLERİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMLER! FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ LİSİNYA.COM'DA

Ayak Bakım - Aksesuar

Marka: Lisinya Marka: Lisinya
 Raspa Jileti 10lu Sadece ayak raspalarında kullanılmak üzere imal edilen özel jiletlerdir. Dünyanın En Kaliteli Raspa Jiletidir. Alman Malıdır. Önemli Not : Stok durumuna göre farklı renk gönderimi yapılabilmektedir.Ürün Markası: Lisinya..
37,99TL 45,99TL
Vergiler Hariç:31,66TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Topuklu Ayakkabı Altına Yapışan Kaydırmaz Tabanlık Topuklu ayakkabılarınızın yere daha sağlam basmasını sağlayacak tabanlık! Ayakkabılarınızın tabanlarının kayarak size vereceği zararlardan sizi koruyacaktır. Topuklu Ayakkabı Altına Yapışan Kaydırmaz Tabanlık sayesinde topuklu ayakkabıyla kaym..
39,99TL 47,99TL
Vergiler Hariç:33,33TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Çekiç Parmak Yastığı Çekiç parmak rahatsızlığı olanlar silikon yastıkla iyileşeceksiniz! Küçük ayakkabı giymeden ya da kasların gevşek olmasından kaynaklı ortaya çıkan çekiç parmak rahatsızlığınızdan kurtulmak artık çok kolay! Silikon yastık ile rahatsız olan parmağınızı iyileştireceksiniz. Yapm..
44,99TL 54,99TL
Vergiler Hariç:37,49TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ayak Nasır Ağrıları 6lı Ped - Ayak Vurmalarına Son! pads ile ayaklarınızı koruyun.Ayakkabınızın her noktasında kullanabilirsiniz.Topuk vurmasında, Nasır vurmalarında, yan kenarlarda, taban boşluğunda vs.. rahatsızlık duyduğunuz heryerde kullanın.Bay-Bayan herkes kullanabilir, unise..
46,99TL 56,99TL
Vergiler Hariç:39,16TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Delikli Ayak Nasır Koruma Ayağınızdaki nasırları korumak için kullanacağınız yastıklar!   Ayağınızda oluşan yaraları, nasırları korumak ve iyileşmesini sağlamak amacıyla kullanacağınız koruyuculardır. Ortası delikli yastığı yaralı veya nasırlı bölgeye yerleştirerek üzerine giydiğiniz ayakka..
49,99TL 60,99TL
Vergiler Hariç:41,66TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Köpüklü Topuk Süngeri Topuklarınızdaki basıncı azaltmanıza ve rahatlatmanıza yardımcı olacak Köpüklü Topuk Süngeri sayesinde atacağınız her adım yumuşak ve yüksek olacak. Topuk ağrısı çeken insanların rahatlıkla kullanabileceğ..
49,99TL 60,99TL
Vergiler Hariç:41,66TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Desenli Topuklu Ayakkabı Kaydırmaz Tabanlık Yüksek topuklu ayakkabılar içerisinde ayağınız daha rahat olacak!   Yüksek topuklu ayakkabı giymeyi sevenler, artık ayakkabılar ayağınıza ağrı yapmayacak. Ayağınıza uygulanan basıncı da azaltacak tabanlık gün içerisinde daha rahat hareket etmenizi..
50,99TL 61,99TL
Vergiler Hariç:42,49TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ayak Şeklinde Kaydırmaz Nasır Önleyici Pedler (2 Adet) V20 Ayakkabınızın ayağınızı vurarak rahatsız etmesini önleyecek silikon pedlerle gününüz mahvolmayacak.   Silikon pedler ayakkabının iç kısmına yerleştirilerek ayak sağlığınızı korumanızı sağlar. Ayakkabı..
53,99TL 65,99TL
Vergiler Hariç:44,99TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Parmak Arası Terlik Jeli terlik giyerken parmaklarınızın tahriş olmasını önleyecek ped!   Yazın giydiğimiz açık ayakkabı ve terliklerin parmak arasına giren kısımlarının cildinize zarar vermesini önleyecek ped. Parmak aranızı tahriş olmasını ve yara oluşmasını önleyecek pedlerdir. Parm..
57,99TL 69,99TL
Vergiler Hariç:48,33TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ayak Vurma Önleyici Silikon 2 li Yeni alınan bir ayakkabının oluşturduğu en büyük sorun ayakkabı vurmasıdır. Ayakkabı içine farklı bölgelere yapıştıracağınız Silikon Ayak Pedi ile bu sorunu engelleyebilirsiniz. Ayak Pedi günün aşığı çalışma temposunda ayaklarınızı rahat ettirecek. ..
60,99TL 73,99TL
Vergiler Hariç:50,83TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ayak Koruyucu Ped: Silikon Ayak Yastığı (6 Adet). Yeni alınan bir ayakkabının oluşturduğu en büyük sorun ayakkabı vurmasıdır. Ayakkabı içine farklı bölgelere yapıştıracağınız Silikon Ayak Pedi ile bu sorunu engelleyebilirsiniz. Ayak Pedi günün aşığı çalışma temposunda ayaklarınızı ..
63,99TL 77,99TL
Vergiler Hariç:53,33TL
Marka: Lisinya Marka: Lisinya
Ayakkabı Vurma Önleyici Ve Daraltma Pedi Büyük Boy Foam Ayakkabıların ayaklarınızı sürtünmesini önler. Uzun bir yürüyüş nedeniyle ayak ağrısından ve topuk vurmasını önleyin Rahat havalı sünger ve nefes alabilen kumaştan yapılmış, ayağınızı destekleyin. Uzun bir yürüyüşte ayaklarınız için endişelenm..
63,99TL 77,99TL
Vergiler Hariç:53,33TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 85 (8 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.